Motosiklet Önerisi Verebilir misiniz?

Önümüzdeki ay a2 ehliyeti alıyorum. Bir bayan için kullanımı rahat bir motorsiklet öneriniz var mı acaba?

Güncellemeler:
3ay İlk motorsiklet deneyimim olacak ve profesyonel bir eğitmenden eğitim alacağım.
3ay sanırım soruyu mu yeterince iyi soramadım. Aslında bir bayan için kullanımı rahattan derken demek istediğim, devrildiğinde rahat kaldırabileceğim park ederken veya geri giderken zorlanmayacağım bir motordu. Evden işe işten eve gitmeyi düşünüyorum. Bazende 60 70 km'lik yollar yapmayı düşünüyorum. Ek olarak kurye gibide görünmek istemiyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• youtube da gezindin mi? bu tür sorular için video çeken çok insan gördüm :D altın elbiseli adam mesela :D yakında bende başlıyorum motorsiklet e arabanın ehliyetini alıyım bir :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendin motosikletten ne bekledigini yazsan daha iyi oneriler gelir. Sayet "bayanlar icin ya da erkekler icin " diye ayrilan motorlar yok genelde iki cinste kullanabilir. Sen beceremeyeceksindir o ayri ama cok agir, guclu motor kullanan cok kadin var." Bayanlar icin mitisiklit onirin" diye genellemenize hasta oluyorum artik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• elektirikli bisiklet yeter size :)

0|0
    1|0
  • Cbr 1000rr :d

0|0
    0|0
  • Vespalara bakmanı öneririm.

0|0
    0|0