Squat kaç günde etki gösterir?

Squat kaç günde etki gösterir?

Güncellemeler:
3ay Squat kaç günde etki gösterir? Ağırlıkla yapsam daha mı etkili olur? 30. Günden sonra 255 olarak programa devam mı etsem?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nedir yahu? İlk haftadan sonra overtraining başlar. Split programlarda isometrik squat bile haftada en fazla 2 defa önerilir. Bunları zaten ağırlıkla yapamazsın, tekrar sayısı çok fazla. Ayrıca squatı nasıl yapacağını biliyor musun? Yani 90 derece oturduğunda dizlerin ayak parmak ucunu geçmemeli. Neyse, bence biri can sıkıntısından program yazmış. Önerim düzgün bir program bul kendine. Yoksa şifo mehmete dönersin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ay önemli şeyler dedin ama ne dedin anlamadık 😄

• 3ay

Rican için çok teşekkürler çok naziksin 😄

Squat dizlere zararlı değil mi?

• 3ay

@Schönheit :) işte onu demeye çalışıyorum. Yanlış yaparsan çok zararlı bir hareket. Ayrıca 250 free squatı yapana kadar 1 ayda 3000 e yakın squat yap diyor program. Dizlerini mahvedersin. O yüzden amaç şekilli bacaklar ve hatlı bir popo ise bunu dengeli bir programla yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 17

• bu çok ağır bir program ayrıca kas gelişiminin doğal aşamalarında her gün çalışmak doğru değildir. Çünkü vücuda ve kaslara kendini toparlaması için 48 saat verilmelidir. Diğer bir deyişle yapılan çalışmalardan verim almak için gün aşırı çalışmak lazım aksi halde hacim kazanayım derken mevcut kas kitleni bile kaybedebilirsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Genel olarak her yerde bu program çıkıyor. Hızlı bir şekilde sonuç almak için sağlığımdan da olmak istemem yani.

• 3ay

Evimde ufak çaplı bir spor odası var koşu bandı, çeşitli ağırlıklar, pilates topu vs. Fitness salonu kadar donanımlı olmasa da yapmaya kalkışan birçok kişiden daha donanımlı bence. Amacım yağ yakmak değil biraz da olsa hacim kazanmak

• 3ay

hacim kazanmak istiyorsan bu program ile kas yakarsın benden sana demesi. Hacim için ağır kilo ile gün aşırı az tekrar, 4,5 set civari çalışman yeterlidir. örneğin 40 kilo ile 4 set 9 tekrar yapabilirsin. Bir gün dinlenme ertesi gün devam tabi her seferin daha ağır kaldırmaya çalışmalısın. 40 kaldırdın sonraki antreman da 41 denemelisin. Yoksa yine büyümez.

• 77 kanks

0|0
    0|0
  • Biraz düzenli beslenme
    Biraz azim
    Biraz disiplin
    Biraz sabır
    **Boom**
    Evet 1 ay da etkisini görmeye başladınız. :D

0|0
    0|0
  • 1 ay düzenli yapmanı öneririm lakin sadece squat sana istedigin vücudu vermez. Beslenmenede dikkat etmen gerek, uyku düzenine ve spor yapmanda lazım.

0|0
    0|0
  • 1 ayda baslar

0|0
    0|0
  • 4 günde

0|0
    0|0
  • 1 ayda farkedilir
    3 ayda süper olur
    6 ayda tamam dır sen aştın daha iyisi olmaz

0|0
    0|0
  • 1 ayda etkisini görürsün düzenli yaparsan.

0|0
    0|0
  • Bunu ağırlıkla yapanlar var

0|0
    0|0
  • 2 ayda

0|0
    0|0
  • bence bu proğramı uygulamadan önce eklemlerini basitçe çalıştır ya da çok daha az sayı ile başla 15 gibi
    ve yine de ısınmadan başlama

0|0
    0|0
  • Sana baglı ;)

0|0
    0|0
  • 25. gün net farkedilir

0|0
    0|0
  • yap hemen yarın büyür

0|0
    0|0
  • tam olarak bilmiyorum da kardeşim 1 senedir yapıyor

0|0
    0|0
  • 60 gün

0|0
    0|0
  • afedersin ama hayatımda böyle boktan program görmedim :D ipin ucunu kaçırdılar iyice :( çocuğun birine vermişler bu işi hiç birşeyden anladığı yok kafasına göre rakam atıyor attığı rakamların ne olduğunu bilmiyor üzülüyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet rakamları kafamdan attığım için evinde ufak bir spor odası var. bir bok bilmediğim için salona aylık 200 tl ödüyorum. Çok bilmişlik yapmada ikile laf kalabalığına gerek yok...

• 3ay

Bence cahil olan sensin keşke gizli üye olmadan yazabilsen bunları. Neyse polemiğe giremicem.

• 3ay

takip attım buyur söyle pek polemiğe girmek istemediğim için gizli yorum atmak istedim

Kızlar Ne Diyor 12

• Gtunun derdine dusmeyen insan kaldi mi mkk

2|0
    2|0
  • 3 kürde yani 90 gün sonra istediğin sonuç.

0|0
    0|0
  • Bu program bence sacma ama 1ayda etkisini gorursun

0|0
    0|0
  • Kac gun mu? Ay demek istedin galiba.

0|0
    0|0
  • 3 günde de olabiliyor 1 haftada da.

0|0
    0|0
  • Ben hergün yapıyorum en 60 70 defa toplam gün içinde ve etkisini çabuk görüyorsun tabi sadece squat yeterli değil

0|0
    0|0
  • gün degil ay

0|0
    0|0
  • 15 günde az da olsa fark ediliyor etkisi.

0|0
    0|0
  • 15 gunde gorursun etkisini

0|0
    0|0
  • bunu yapana helal olsun qq

0|0
    0|0
  • 1 ayda filan değişiklik olur

0|0
    0|0
  • İyi beslenirsen 1 ayda bile görürsün canım