Arkadaşlar böylle yapmaya başlıyacam olur mu?

Sabah yaklaşık 600 kalori aldım ev temizliği yaptım :D :D sonra 15 dk yürüdüm , 100 kere mekik çektim , 10 dk yoga yaptım saat sadece bunları yedim canım bişi istemiyor saat 18:00 ' dan sonra bişi yemiyecem ve yarından itibaren karbonhidratı kesecem şekeri kesecem kas kaybederim diye korkuyorum ama spor yaparak kaybetmeyebilirmiyim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yemeyi kesersen kilo veremezsin metabolizme yedikce hızlanır ayrıca yeşil cay tuket ve sık sık yemeyi ihmal etme

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben yaklaşık 1 aydır bu tür konularla ilgieniyorum metobolizma hızlandırmak için hani yapılacak şeyleri biliyorum :)

• 3ay

Hım iyi :)

• 3ay

iyi :)

En İyi Kız Görüşü

• 100 mekik? Spor geçmişin mi var?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gündelik ev işleri kilo vermenizde yardımcı olan bir unsur değildir yalnız

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalori yakıyor

• 3ay

Ama her metabolizma aynı değildir yürüyüş dışarı çıkamıyorum o yüzden evde spor yapıyorum ara sıra dışarı çıkıyorum yürüyorum

• 3ay

dediğim olay evin gündelik işi için geçerli.. sporu evde yapıyorsanız sıkıntı yok spor spordur yani :)

• şekeri meyvelerden alırsın sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayn günlük şeker ihtiyacımı öyle karşılamak istiyorum

• Proteini kesmediğiniz için kas kaybı söz konusu değil.

0|0
    0|0
  • masallah vallah. 100 mekik. bile. kas. kaybini onler ya. spor yapmak iyidir.

0|0
    0|0
  • seni astsubay okuluna yazdıralım bari aylık maaş da alırsın

0|0
    0|0
  • günlük 600 kalori şaka mısın sen?

0|0
    0|0
    • 3ay

bugün daha az aldım bişi yiyemiyorum

• 3ay

saçmalama günlük kalori ihtiyacını hesapla 500 kalori eksik al düzenli bir şekilde kilo verirsin eğer 600 kaloriyle devam edersen yakında yatağa düşersin

• 100 mekik mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...