Evde spor yapmak ise yariyor mu?

Herkese selam! Sorum evde spor yapanlara aslinda. Aranizda hic evde bu youtube videolari vs. gibi seylerle duzenli spor yapip olumlu yonde sonuc alan var mi? Spor salonlarina bir turlu alisamadim evde baslamak istiyorum ama ise yaramicakmis gibide geliyo. Tecrubesi olanlarin cevaplarini bekliyorum. Simdiden tesekkurler :)))

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaramaz olur mu :) sen spor salonunda yapmak istemiyorsan evde yapabilirsin ben spora başlamadan önce yapıyordum çok faydası oluyordu ama belli bir yerden sonra duraksıyor ilave kilo alman gerekiyor 3-5 dambıl alarakda bu işi çözebilirsin ağırsağlam youtube kanalı tavsiye ederim sorun olursa sor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet oluyor ben evde mekik çekerek karın kası yapmıştım yani baklavalarim var biraz 😃 squatlada kalcama biraz sekil verdim ama agirlikla çalışınca daha etkili oluyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Cok tesekkurler umarim bende basaririm😋 bu arada squat demisken bir sey daha sorsam🙈 spor konusunda biraz cahilimde. Kimi squat yaglari eritir diyo kimi bacagi kalinlastirir diyo. Sende etkisi nasil oldu?☺

• 3ay

Doğru eritiyor ama yaptığın squat sekline bağlı. Eritsede basenleri eritiyor popoyu yukariya kaldiriyor

• 3ay

Tesekkur ederim😊

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...