Erasmus yapmayı düşünüyorum bakar mısınız ?

Arkadaslar 3.sınıfı bitirdim seneye son senem. Bunca senedir hiç gidip de basvuru yapmadım, ingilizceme ve ortalamama güvenemedim. Gidenlere gıpta ile baktım bu durum hep içimde sıkıntı yaratacak herhalde.

Seneye eylül ayında yurtdısında olacagım için yine basvuru yapamıcam. Sizce bilerek okulu uzatsam da 5.sene mi gitsem erasmusa ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Erasmus yapan biri olarak söyleyebilirim ki, Erasmus bir üniversite öğrencisine verilen en büyük nimet. Eğer fırsatın varsa yap sadece tecrübe için bile yeter. İngilizceyi dert etme halledersin.

0|0
    0|0
    • Bence de oyle. Sen nereye gittin ne zaman gittin ? Dil sinavinda neler soruluyor ? Nelere calismali.

• Oral exam mi zor ? Polonya nasil ? Neresine gittin poznan falan mi

• yani oral exam de dersler hakkinda filan soruyorlarda benim icin rahhati ingilizcem iyiydi bilmiyorum zor muydu, polonya harika ben warsaw yakinlarinda bir yerdeydim hayatimin en mukemmel yiliydi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitmeden önce mutlaka yurtdışında alacağın derslerin içeriklerini ve fakültenin sınav yönetmeliğini okuluna yazılı olarak bildirip, derslerin sayılma koşullarına dair belge edin aksi taktir de senen uzayabilir.

0|0
    0|0
    • Uzasın ya o önemli değil. Denklik dedikleri şey dimi o ?

• Onun yerine yüksek lisans yap o zaman git. O kadar okul uzatmaya gerek yok bence. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İngilizcene güveniyorsan git derim.Değişiklik olur sonra askerlik maskerlik üşenirsin git bir sen okuluda bilerek uzatma gerek yok

0|0
    0|0
    • Hiç güvenmiyorum işte ya ingilizcem çok kötü. Şimdi başlıcam gramer çalısmaya yazın da 3 ay abd'de kalıcam. Herhalde biraz iyilesir. Ortalamam da 2.3

• Ahh ahh şimdiye kadar halletseydim de direkt gitseydim keşke. 6-7 yıldır yabancı dizi film müzik dinliyorum ama etkisi olmadı gibi pek. Peki şu konu dogru mu ? Y.lisans yaparken de erasmus yapabiliyormussun ama y.lisans yaparken işe girersek 6 aylık erasmus yalan olur gibi

• link sen bu siteyi bir incele

Yükleniyor...