Şiirciler :-) bakın bi

Arkadaşlar ben güzel şiirler yazdığıma inanıyorum mesala alın şimdi yazdım kısa ama tarzı için bakın ===> Bilmiyorum nasıl desem düşünemiyorum hangi yola girsem abluka alarm olmuş hayallerim hüsrana ugramış en içten gülüşlerim ne eylesem onsuzlugumu seçsem ya da onunla uçurumamı sürüklenip gitsem akan su düşen yaprak misali azraile sarılıp sonsuzluğumu kabullensem... <== sorum şu bu tarz bişeler yazarak para kazanmak mümkün mü kitap felan çıkarsam isme özel sözlerimde mevcut

Güncellemeler:
Arkadaşlar saolun fakat tarz adına bunu gösterdim size kitaba koycak olsam dagınık ve başa koymam zaten ki böyle dolu yaza bilirim mesela => onu istiyorum biliyorum yüregim kanıyor oluk oluk hissediyorum düşlerim ıslandı sanki gözümden akanlarda neyin nesi aglaşmalarım girdi hislerime ne demeli bu gidişlerine <= bu kötü olabilir ki aceleye geldi

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence oldukca basarilisin.. Bide satir satir yazsaymissin tam olucakmis.. Bir sair boyle kitap yazar gibi cumleleri pespese yazmaz! :) Aklinin bir kosesinde bulunsun bu.. Soruna gelirsek bende bilmiyorum orasini ama kolay is de degil hani bu devirde sair olmak..

Basarilarinin devamini dilerim.. Cok guzel yazmissin gercekten.. Keske bende senin gibi yazabilsem.. :)

0|1
    0|0
  • daha iyisini yazmayı dene, ilk satırdan saçma ve boş oldugunu çözmek çokta zor değil

yeteneğini dahada ilerlet...

0|1
    0|0
Yükleniyor...