Belli bir yaştan sonra yeni bir spor dalı öğrenmek için ne kadar zaman ayırmak lazım?

21 yaşındayım ve hem kilo vermek hem sağlıklı durmak için tenis boks gibi spor dallarıyla uğraşmak istiyorum sizce ne kadar sürde öğrenebilrim kaç saat zaman ayırabilirim önerebileceğiniz başka spor dalları varsa alabilrim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiç zorluk çekeceğini sanmam öyle aşırı da Zaman ayırmana gerek yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tenisi boksu bilmem ama fitness düşünürsen eğer. haftada 3 gün 1-1,5saat ayırman yeterli. öğrenmek sana kalmış çok okuyup araştırırsan kısa sürede öğrenirsin. salondaki hocalarından destek almaya bak ve doğru hocayı seçmeye özen göster zira herkes biliyom ayağında ve kısa sürede supplemnent satmaya çalışıyorlar.. hem yag yakarsın hem kas kazanırsın hemde sağlıklı olursun daha ne olsun.

0|1
    0|0
    • 3ay

en son gittğim fitness salonu leş gibi kokuyordu ondan pek gitmeyi düşünmüyorum

• 3ay

iyi kilo vermişsin plato yani durma noktasına gelmiş olabilirsin bundan sonrası için yag yakımı zor gelebilir bu durumda vucudunu daha aktifite etmen gerek eger amacın sadece yag yakımı ıse boksda olur tenıste.. ancakkk hem yag yakayım hem kaslarım gelişsin diyorsan ozaman fitness senin için en ideali olacaktır. eve birazdaha ekıpman almaya calş ya da bir salona yazılmaya calış.

• 3ay

anladım tamam sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor öğrenmenin yaşı olmaz kafanıza göre takılın.

0|0
    0|0
  • haftada 4-5 saat ayırarak istediğin her sporu öğrenirsin yetenek ayrı bir mesele ama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...