Akhisar-GS maç sonu değerlendirmeniz nedir? Derdiyok gene boş geçmedi bu haftayı ne düşünüyorsunuz?

Akhisar-GS maç sonu değerlendirmeniz nedir? Derdiyok gene boş geçmedi bu haftayı ne düşünüyorsunuz? Re Re Re Ra Ra Ra :D

Güncellemeler:
3ay Akhisar GS 1-3

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sirayla pompaliyoruz 😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Duran toptan gol yedik ve maça 1-0 yenik başladık adeta ama takımın saknliği ve ilk yarı boyunca tek kale oynamasıda güzeldi ancak Eren gibi pivot santforun varken niye orta açmazsın bilmiyorum Chedcou ortaladı orda sinyali verdi zaten sonra Sneijder ortasında yine zor bir kafa golü attı takımı rahatlatma özelliğide mevcut o gol çok kritikti ikinci yarıdada Galatasaraya öyle boşluk verirsen zaten işin zor Bruma ve Yasin hızlarıyla öne geçirdiler sonrada Carole bireysel çabası Bruma fişi çekti hakedilen bir galibiyet.

0|1
    0|1
    • 3ay

dün beşiktaş bugun ts puan kaybetti, eksiklerimiz var ama yavaş yavaş başaracağız bu işi bence

• 3ay

İnş takım iyi yolda şuanlık panik havası olmaması güzel.

• 3ay

katılıyorum

• Tertemiz hakkımızla oynayarak kazandık. Erenin sakatligi ciddi degildir insallah aslanimiz daha fazla gol atacak. Son gol uzatmada geldi ya simdi aglayan illaki cikacaktir :D

0|2
    0|0
    • 3ay

sanmıyorum sakatlık ciddi değil :D ağlayan ağlayabilir sorun yok :D

• Amatör takımı oldu iyice Gs. Tek yaptıkları Snejder'e ver şut çeksin başka şey yok...
    4 yıldızlı takım kontra atak mı oynar :)

0|2
    0|4
  • Bu sene sampiyonlar ligini bile alacağız

0|1
    0|2
    • 3ay

Niye eksiledin sence kazanamaz mıyız :D

• 3ay

helal :D

• 3ay

+ veriyorum genelde büyütme la :D bir tek yorum yapıp engelleyenler oluyor onlara + hakkımı kullanmıyorum onun dışında genelde pozitif yaklaşırım yani

Yükleniyor...