Quaresmanin galatasaraya gelmesini istermisiniz renktaslar?

Renktaslarim ne dusunyor bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum.

Bence Fatih hoca disipliniyle cok verimli olur sizce

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Lazım değil bize çalışkan işinde gücünde sürekli sakatlanmayan adam gibi adam lazım DROGBA gibi...Harbi adam olacak. Quarejmayı ıslatıp döv yinede o adamdan hayır gelmz. BJK liler Guti Quarejma Almeida geldiğinde kesni şampiyonuz biz gözüyle bakıytorlardı ooo ooo şeytan üçkeni süper olm harcarız biz bunları diyorlardı...FISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS patladı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• isteyende var istemeyen de

0|0
    0|0
  • Uygun bir fiyata gelirse yarar sağlar bence.

0|0
    0|0
  • Ben Nani´yi tercih ederim

0|1
    0|0
  • yabanci kontenjanını Quaresmanin doldurmasını istemem, ki seneye sınırlama gelcek yabancı oyuncu sayısına,hele bir dursun derim :)

0|0
    0|0
  • Ben istemem şahsen, kendi reklamının peşinde sadece diye düşünüyorum...

Ve bence gereksiz bir transfer, oraya alternatif başka kişiler gelebilir, Quaresmanın katkı sağlayacağını sanmıyorum, BJK de gördük...

Ama gelirsede değerlendirilecek bir şekilde, yapacak bişe yok

0|0
    0|0
  • Bence iyi olur ama yabancı kontenjanı açısından sıkıntılı bir durum. Yinede quaresma'nın bencil futbolunun Galatasaray da gerçekleştireceğini düşünmüyorum.Gelirse umarım bencilce oynamaz.

0|1
    0|0
  • yabancı oyuncu kısıtlaması olmasaydı quaresma kadroda alternatif olurdu ama yabancı sınırlamasından dolayı olumlu bakmıyorum.gelirse de F.Terim adam eder onu

0|0
    0|0
  • hiç bir katkısı olmaz...Fatih hoca çok yiy bir hoca herkes de biliyo ama bir futbolcunun karakteri kötü ise değişmiyo örnek:Engin Baytar...hem geleceğe yönelik genç oyuncular daha iyi olur..

0|0
    0|0
  • Gelsin, rieradan daha fazla katkı yapar şahsımca

0|0
    0|0
  • Yabancı sınırlaması geliyor seneye gelmesin

0|0
    0|0
  • Fatih hocanın disiplin edebileceğini düşünüyorum ancak yabancı kontenjanının daha kaliteli bir oyuncu için kullanılmasından yanayım

0|0
    0|0
  • Alper potuk olayından sonra alsanız iyi olur.

0|2
    0|0
  • yaw ne quaresması elimizde amrabat gibi bir adam var avrupada kurtardığı maçları Türkiyede sınırlı sayıda oynadığı maçları izleyin bir amrabat kesinlikle çok iyi futbolcu ve q7 den çok çok iyi bence alınmasın q7

0|0
    0|0
  • Hayır, pozisyonu yok.

0|0
    0|0
  • gitsin gitsin, biraz da oranın a.koysun

1|1
    0|1
  • borsaya bildirirse FB kapar hahaha :)

1|1
    0|3
  • Bi portekizli gelecekse o Quaresma değil, Nani olmalı.

0|0
    0|0
  • gereksiz bi' transfer olur ki zaten gs böyle bir futbolcuyu gündemine bile almaz.

0|0
    0|0
  • fatih istediyse neden olmasın fatih istemediyse işe yaramaz

0|0
    0|0
  • isterim valla..gelisn

0|0
    0|0
  • gerek yok gelmesin bence

0|0
    0|0
  • gerek yok artık q7 ye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şahsen ben gelmesini istiyorum Balım ..

Ama şu yabancı sınırlaması sorun olabilir bakalım napcaklar ..

0|1
    0|0
  • Fatih Hoca bilir,isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...