Spordan meydana gelen fazla kas?

Arkadaslar sporda yaglarimi yakmadan kas yaptim fazla agirlikla calisiyorum bacaklarim omzum kollarim baya kalinlasti ama yaglar tam olarak erimedi. Agirligi hafifletip cardioya agirlik versem yaglarim erir mi Şu an kaslarim yaglardan dolayi belli degil sadece kalinlasti. yardim edin lutfen

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidratı düşür proteinli yiyecekler ye, ara öğünlerde 1 yeşil elma yiyebilirsin böylece metabolizma hızın hep yüksek kalıcak. Ağırlık antrenmanında zaten kalori yakarsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen cardio yapman lazim bol bol yağların erimesi için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Az agirlik cok tekrar

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun bence..
    Çirkin duracak kadar çok kas yapman imkansız zaten..
    Biraz yapmanın ise sakıncası yok, aksine güzel bile durur..

0|0
    0|0
  • kaslardan neden bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum kaslı görünmek sizin sağlıklı olduğunuzu spor yaptığınızı iradeniz olduğunu gösteriyor kızların kaslanmasını beğenmeyen erkek kendi ezikliğindendir kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Omuzlarim ve kollarim cok irilesti o hosuma gitmiyo sadece

• 3ay

bu iyi bişey aslında millet alışmış cılız kız görmeye sana anormal geliyor anormal gösteriliyor yinede sen bilirsin ağırlık çalışmayı bırak kardiyo falan yap kas yavaş yavaş gider zaten

• Öncelikle yediklerine dikkat etmelisin, kendini düzene sokmalısın. Spor yaparken de daha çok fitness a yönelik hareketler degilde, cardio ve belirgin bölgelerin gelişimini sağlıcak hafif hareketler ile çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • Kaslar dursun. Yağ yakımını hızlandırır. Ağırlık çalışmaya devam. Karbonhidrat alımını azaltman lazım.

0|0
    0|0
  • Okadar kas yapamaz bir kadin olmaz

0|0
    0|0
  • kaslı olma kuzu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...