Karın kası geliştirme?

Karın kası oluşturmak ya da geliştirmek için en iyi yöntem nedir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• eller arkada düz yatılır boyun hafif kaldırılır dizler 5 er saniye bükülür karın sıkılır bir sağ diz bir sol diz dene :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

0|0
    0|0
    • 3ay

yağ olmadığından eminim. aslında bir ara oluşmaya başlamıştı ama bırakmıştım. Galiba en iyi yöntem mekik

• 3ay

nasıl emin olabiliyorsun? ölçtürdünmü? şu an yağ oranını öğren ona göre beslenme programı oluştur.. en iyi yöntem mekik değildir mekik aksine omurga saglıgına zararlı.. yarım mekik yapabilirsin elelrine agırlık alarak hafif sıkıştıracaksın okadar kasılmayı yanmayı hissedeceksin.. plank yapacaksın.. halatla eğilip çekme yapacaksın yani plank haric ekxtra ağırlık kullanmalaısın başka türlü vuct agırgılıyla karın kasların gelişmez.. istersen günde bin mekik çek olmaz

• Diyet

0|0
    0|0
  • KArın kası mutfakta olur, yağ oranını %10lara düşürmen lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

yağ oranı düşük kardeşim. sadece karın kasım yok sportif bir vücudum var karın kası ypk. yoksa göğüs kol ve omuz gayet iyi

• 3ay

Karın kası herkeste vardır. Yağ oranın yeterli seviyeede düşükse kendilerini gösterirler zaten, senin sadece onları biraz daha belirginleştirmen gerekir.

• 3ay

evet ben de soruda o yüzden GELİŞTİRME olarak sordum

• yürüyüş..

0|0
    0|0
    • 3ay

yok beya :) benim kadar yürüyeni zordur :) ama karın kasım gelişmiyor

• 3ay

valla ben günde 12 km yürüyüş yaparım spor olsun diye değil, ama baktım karın kası baya çıkmış baklava falan :D

Yükleniyor...