Kaç ayda gösterir etkisini?

Ben şekerli şeyler yemiyorum şeker ihtiyacımı bitter çikolatadan karşılıyorum haftada 2 gün SQuat yapıyorum etkisini kaç ayda görürüm veya haftada kaç gün yaparsam daha çabuk sonuç alırım?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ağırlıkla yapıyor musn squatı? ve kaç cesıt squat yapıyosun iç bacak arka bacak on bacak ıcın ayrı ayrı varsyosyonları var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflamaktan bahsediyorsan bir haber vardı muğlada cennet aksoy diye bir kız yılda 60 kilo falan vermiş. Ben diyet listesini mantıklı buldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• amacını yazmamışsın ne ıstıyorsun onu söyle yağ yakımı içinmi şekerden uzak durmak ıstıyorsun yoksa vucudum şekle gırsın bunun ıcınmı sadece squat çalışıyorsun.. yanı hangısının sonucunu beklıyorsun?

0|0
    0|0
  • Çok çabuk alacağını düşünüyorum,6 gibi.
    Aynı zamanda un da tüketmemelisin kendini tanıdığın ölçüde.
    Sporla beraber yakın zamanda gözle görülür değişimler yaşanır.

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın ya ye gitsin

0|0
    0|0
  • 3-4 ayda

0|0
    0|0
    • 3ay

tamam teşekkürler

• 3ay

yanliz hareketi dogru ve nizami bir sekilde yaparsan unutma tek bir yanlisinda baska kas grubunu calistirmis olursun

• 3ay

biliyorumda hocayla birlikte çalışıyorum yanlış çalışmıyorum yani

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• her gün squat yap. mesela ilk gün 10 ikinci gün 20 3. gün 30 diye devam et hem alışıyosun hemde daha güzel sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Her gün 20şer ya da 30ar tane squat yap bence daha iyi olur senin için

0|0
    0|0
    • 3ay

ya şey hoca dediki hergün yaparsan vücudun alışır sonuç alamazsın dedi

• 3ay

Ben 2-3 aydır düzenli spor yapıyorum spordaki hocada her gün yapabilirsin daha çabuk sonuç alırsın dedi

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...