Beşiktaş Şampiyonlar ligi grup maçlarını kaçıncı sırada bitirir?

Beşiktaş Şampiyonlar ligi grup maçlarını kaçıncı sırada bitirir ? Sizce sıralama nasıl olur?

Bence biraz zorlarsak 2. ci olarak gruptan çıkabiliriz. Ama muhtemelen şöyle olur..

Benfica
Napoli
Beliktaş
Dinamo Kiev

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu sefer 2. oluruz ya olumlu düşünün biraz lutfen :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İçerideki maçlarda işi garantilemek gerek , grupta dengeler birbirine benzer , deplasmanlarda alınacak 1 puan bile kaderi belirleyecek

Şenol reis önderliğinde basari bekliyorum bu sene

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en iyi 3. olsa iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dinomo Kievi pek hafife almayın. Birincide çıksak sonuncuda çıksak benim için supriz olmayacak. En azından bir tane takimi altımiza almamız gerekiyor. Açıkçası bu kadronun uefaya gitmesi daha iyi olur. Stoper ve kaleci problemimiz varken sampiyonlar ligi çeyrek finalini bile dusunemiyorum.

0|1
    0|0
  • 4 veya 3 üçüncü bitirir
    kura sonrası beşktaş başkanını dinleyince zor kura olarak değerlendirmiş bu kurayı ne çkmasını bekliyordu bundan daha iyi kuramı çekilir yani diger grupları mı görmedi acaba bu nedenle beşktaş ş. ligi takımı değil hatta bu kurada bir çok takım ş. ligi takımı değil malesef

0|2
    0|2
    • 3ay

Cluj braga ve astana varken destan yazıldı sanki

• 3ay

Bazı şeyler tahminle olmuyor işte kim derdiki astana ilk puanını galatasaraydan alacak braga ve cluja fark takımı denildi sonuç hüsran oldu sampiyonlar ligi asla kolay olamaz

• 3ay

@kovBoy0000 diger gruplara bak dediğimi anlarsın grubun kalitesi hakkında

• tecrube önemli ama takip ettiğim kadarıyla napolide benficada lige iyi baslamadı . ne olur bilinmez. bu takımlar toparlanırsa kievle 3. culuk için yarsırlar

0|0
    0|0
  • Napoliyi yenersek 1. Çıkarız diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • artık böyle bir grupta tarihinde gruptan çıkma başarısını gösterir göstermeli!

3. lük garanti gibi ama öynanmadan kazanılmıyor grup lideri gidip son maçta evine döndüğünü biliyoruz tecrübesiz bir takım bakalım üzerine koyarlar artık bu sene umarım

0|0
    0|0
  • 3 veya 4

0|0
    0|0
  • inş lider olarak

0|0
    0|0
  • valla olabilecek en iyi kurayı çektiler. bence ofans iyi ama defans ta sorun çıkabilir o yüzden benfica bir bjk 2 veya 3. olabilir ama bu gruptan çıkabilir bence başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • Napoli
    Benfica
    Beşiktaş
    Dinamo Kiev

Böyle olacak.

0|1
    0|0
  • İkinci olarak çıkar

0|0
    0|0
  • İnş çıkarız çıkmalıyız

0|0
    0|0
  • Birinci

0|0
    0|0
  • Beşiktaş geçen seneki oyun kalitesini bir tık yukarı çıkarırsa ve forvet tutarsa 2. olur.

0|0
    0|0
  • Sonuncu olur

0|0
    0|1
  • Birinci

0|0
    0|0
Yükleniyor...