Gerçekten de bestelerde söylendiği gibi tuttuğunuz takım için sevgilinizden vazgeçer misiniz?

"Ben zaten futbolla ilgilenmiyorum fanatik değilim" diyenler boşuna polemik yapmasın
Gerçekten bir takımın fanatigisiniz kendinizi bildiniz bileli her maça her deplasmana gidersiniz sizi tribünde tanımayan yok ve bir sevgiliniz oldu, sevgiliniz sizin artık maçlara gitmenizi fanatik olmanızı istemiyor. Gerçekten bestelerde anlatıldığı gibi sevgilinizden vazgeçer misiniz?

"Üzgünüm sevgilim anlaşamadık, siyah beyaz aşkı paylaşamadık"

"Bize her sevdadan geriye kalan sadece GALATASARAY"

"Sevgilim terketse de en büyük Fenerbahçe"

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer takımın taraftarlarını bilemem ama, bir çarşı taraftarı hiç şüphesiz vazgeçmeyi bırak boşanma davası açar mahkemede gerekçesinede beşiktaş için boşuyorum der eger hakimde çarşı taraftarı ise adama nafaka baglatır. Adamda bağlanan nafakayı beşiktaşa bağışlar.. Çarşının gerçekleri...

0|2
    0|0
    • 3ay

Bence de Çarşı hassas bu konularda. Sahsen ben de bırakırdım sevgilimi böyle bir durumda (Galatasaraylıyım) ama ultrAslan'ı savunamam popüler bir tribün grubu biraz.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Böyle bir kişiyle sevgili olunmaz zaten , takım sevgisine karşı gelecek kişi bizden uzak olsun

0|0
    0|0
  • ikisinide bırakırım yeri gelirse ne işime yarıyor futbol takımı

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum ki :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorunun başını okusaydın keşke.

• 3ay

Özür, siteyi ciddiye almadığım için dikkat etmedim.
      Şayet bahsettigin durumda olsaydım, sevgimi paylaştığım kişi olmuşsa şayet takım nedir yani...

• ben vazgeçerim bu hayatta takımım kadar bir kadını tutku ve sevgiyle seversem o zaman evlenirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yoo o kadar önemli değil. Fanatizm öldürür..

0|0
    0|0
  • Bize her sevdadan geriye kalan SADECE GALATASARAY💛❤️ #uA

0|0
    0|0
  • sevgilim icin takımımı degistiririm ondan onemli değil ya

0|0
    0|0
  • beni fenerbahçe ile kabul etsin yoksa o zaten sevmemiş ki beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...