Sevgilimden yeni ayrıldım, tüm kızlar aynı mı olmak zorunda ?

Yav arkadaş, bu kızların hepsi mi aynı ! Hepsinin mi gözü yüksekte, hepsinin mi ilşki anlayışları aynı ! Bu zamana kadar kiminle ilişki yaşadıysam hep aynı sebepten-sebeplerden ayrıldım ; anlaşmazlık.Bu anlaşmazlıklarda genelde hep karşılıklı oldu ama gerçekten sıkıldım artık, birini tanıyosun, onunla zaman geçiriyosun, ona kıyamıyosun, kendinden çok onu düşünüyosun, sonra ilişki bitiyo, o kıyamadığın insan başkasının oluyo, sen onun anılarıyla hayatını mahvediyosun, o başkasıyla mutu oluyo, hep böyle mi olacak bu sıkıldım iyice !

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Eeeee kaç kere diyoruz,gerçek sevgi öyle deneme yanılmayla olmuyor,vakti gelince,gerçekten sevdiğini hissettiğin kişiye teklif edeceksin ve geleceğe yöneleceksin.Çıkmak için çıkmayacaksın,o kız öyle yaptıysa demek ki.Yani sırf çıktığınız insana çıktığınız kişi diye sevgili muamelesi göstermek yerine,onu tanımaya odaklanırsanız,kırılan kalpler ve tükenmiş duygular,boşa harcanmış kalp çarpıntıları olmaz.

0|0
    0|0
    • Tamamda, tanımaya odaklanıyosun, tanıyosun, daha sonra ilişki bir sebepten bitiyor o başkasının oluyor.Artık güvenim kalmadıki , karşı tarafın ciddi olup olmadığını anlayamıyorum anlasam bile tam olarak güvenemiyorum, ne biliyim mesela bir hediye almak geliyo aklıma, amaaan diyorum yarın ayrılırız falan boşa para harcamaya gerek yok :D :S garip ama eskiden gelen olumsuzluklar bu hale getiriyor insanı.

• rica,ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sorunlu sen olamazmısın bu kadar kişiyle hep aynı sebepten ayrıldığına göre ..

0|0
    0|0
    • Bu kadar kişiyle aynı sebeple derken, şiddetli geçimsizlikten ayrılmıyoruz heralde, anlaşamamaktan ayrılıyoruz, bir ben değilimdir heralde anlaşamayıp ayrılan.

• karşı tarafınd illaki suçu vardır.sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır demişler.herkes birbirini değiştirir

• Aynen evet ama ben anlayış gösteriyorsam haliyle karşıdanda bekliyorm, karşı taraf anlayış göstermeyincede ilişki diye birşey kalmıyo haliyle.O anlayış gösteren karşı taraf hayatıma 1 kere girdi ondan sonra bir daha öyle bir anlayış görmedm kimseden..

• sevgılısınden yenı ayrılan bı kız da, butun erkekler aynı mı dıye soruyor? yaşanılan duygu durumu dedırtıyor sanırım..

0|0
    0|0
    • Yeni ayrıldık dediğim bugün ayrılmadık yani yakın tarihte ayrıldık.Evet herkes karşı tarafı suçluyor ama belki bu suçluyanların hepsi haklı ? Yani tamam herşey karşı tarafın suçu değil ama ilişki bitmeden anlaşmaya varılamıyorya ona kzııyorum ben.

• şöyle dusun bı ınsanı ne kadar ıyı tanıyabılırsın cok uzun bı zaman konuştukça paylaşımların fazla oldukça bırlıkte vakıt gecırdıkce v.s kı cogu zaman 1 yıl cıktıgın bı ınsanı tanıyamamış olduguunu bıle dusunursun..sen bu kızla başlangıçta farklı olduğunu soyluyorsun sonradan degıstıgını soyluyorsun demekkı tanıyamamışsın belkı de tanımak ıcın yeterlı bır sure degıl her unıvteye gıden bır kız kulturlu olur olgun dusuncelere sahıp olur dıye bı yaklaşım da yanlış. böyle olmayan ınsanlar da var.

• ooo kesinlikle öyle bir düşüncem yok yani sen dedinya " olgun birine benzemiyor diye " liseli falan değil yani öyle anlama diye ünivli dedm, yoksa bana bırakırsan 18-25 yaş aralığındaki kızların %90 ı ergen gözüyle bakan bir insanım, en azından karşıma çıkan kesim öyleydi.Yani biranda bu kadar çabuk nede nasıl değişti yani ne olduda değişti anlamak çok garip. .

• ne istedin kızdan da ayrıldı

0|0
    0|0
    • Birşey istemedim, benim kriterlerim belliydi ve diğer sevgililerim gibi bunada baştan şunu şunu severim şunu şunu sevmem dedim o da bana dedi ama sonradan sevmem dediğim şeyleri yapmaya başladı, alttan aldım alttan aldım ama baktım ki ben alttan aldıkça o daha çok yapıyor bende yeter artık bitsin dedim

• mız mız olması

• Sorma ya , en nefret ettiğim özellikler 1 Trip atmak 2 Mızmız davranması :S

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...