Keçi ve koyun hikayesi ..........

bir gün keçinin biri koyunu taştan atlarken görmüş koyun taştan atlarken kuyrugu kalmış g.tü görünmüş keçide koyunun g.tünü gördüm g.tünü gördüm diye basmış yaygarayı

bu hikayedeki gibi kendi kıcının acıklıgına bakmadan cevresinin eksigini arayan ve az bir acıklıkta yaygara koparanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

insan önce kendi hayatını mı düzene sokmalı yoksa başkalarının yaptıklarına mı karışmalı ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• insan önce kendine bakmalı.zaten herkes kendine çeki düzen verse bu hale gelinmez

0|2
    0|0
  • irenç bir şey insanların yaptığı hataları reklam yapmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• “Sen neden kardeşinin gözündeki çöpü görürsün de kendi gözündeki merteği farketmezsin? Kendi gözündeki merteği görmezken, kardeşine nasıl, ‘Kardeş, izin ver, gözündeki çöpü çıkarayım’ dersin? Seni ikiyüzlü! Önce kendi gözündeki merteği çıkar, o zaman kardeşinin gözündeki çöpü çıkarmak için daha iyi görürsün.” - Nasıralı İsa, Luka 6:41-42

0|1
    0|0
  • ohhooo

o kadar küçük beyinliler var ki.sabah akşam dedi kodu yapıyorlar mahalle karıları gibi:D

ulan eşşoleşlekler önce kendinize bakın dicem ama ben konuştukça onlar pirim yapıyorlar:D öyle takıntılılar ki şimdi gelip yine eksileyecekler beni:D ama haksızda değiller insan yeirne koymuyorum onları. skimde değiller:D

insan kıçındaki tozu temizlemeden karşı tarafa götün çamur olmuş diyemez..

1|1
    0|0
  • Kendi g*tümüzü göremediğimizden kötü örnek D:

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına der atalarımız.

Yani kimse kendisine karşı eleştiride bulunmaz. Adetten değil. Genel insan davranışıdır. Kimse de rol yapmasn :D

0|1
    0|0
  • katılıyorum bu sitede çok var o tipte kişiler gençlik bir başka havalarda deyim yerindeyse dili pabuç kadar

0|1
    0|0
Yükleniyor...