Mutlu olan çiftler bunu nasıl başarıyosunuz ?

bi mutlu olamadım gitti ne yapsam olmuyor kaderim mi bu yoksa aşk için daha almam gereken dersler mi var anlamadım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Belki kolay mutlu olmuyorsundur.Ufak şeyler seni mutlu etmiyordur.

1|0
    0|0
    • sevgilim hiç mutlu etmeye çalışmadı ki hep kendi istekleri kendi duyguları önemliydi ben ilgi istemişim sevgi istemişim umdurnda değildi bir kere seni seviyorum demesi beni aylarca mutlu edebilirdi ama bugun artık bitti herşey zor olsada

• kesinlikle öyle insanlar çıktı birazda suç bende ilk hedefim onları mutlu etmek oldu onlar mutlu oldukça ben parçalandım

• Fazla karşındakini düşünüyorsun.Ağırdan al.Sevdir kendini.Sen değil o ilgi göstersin.Tabi sende çok da naz yapma.

Erkekler Ne Diyor 8

• karşına doğru kişi çıkmamış, doğru kişiyi bulmak artık gerçekten zor. Kader değil bence şans, inşallah karşına doğru düzgün mutlu edebilen biri çıkar

1|0
    0|0
    • inşallah Allah hepimizi iyi insanlardan etsin karşımızada bize göre birilerini çıkarsın

• hiçbişeyi oluruna bırakmıyozda ondan bişeyler için ya acele ediyoz ya geç kalıyoz ya çok ilgi gözteriyoz ya çok gurur yapıyoz aslında biz hep başkası olmaya çalışıyoz kendimiz olsak belkide çok mutlu olucaz gerçeklerle yüzleşmeliyiz

1|0
    0|0
  • TABİKİ DERS ALMAN GEREKİR,GÜVENECEĞİN BİRİYLE TANIŞMAN GEREKİR Kİ HAYATINI DEVAM EDEBİLESİN.DOĞRU KİŞİYİ BULMAK ÇOK ÖNEMLİ,BAZILARI VAR SADECE FLÖRT İÇİN,ÖYLE OLMAMALI.

1|0
    0|0
  • ben 3-5 yıl çıkanları anlayamıyorum.nasıl becerıolar.

1|0
    0|0
  • YANİ ÖNEMLİ OLMAN DOĞRU BİRİNİ BULMAN,GÜVEN VEREN BİRİ OLMALI ARADIĞIN KİŞİ,SADECE KENDİNİ DENEMEK İÇİN ARAYORSAN ARKADAŞ KAYBEDERSİN.DEDİĞİM GİBİ GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ,GÜVEN OLDUKTAN SONRA ARKASI GELİR ZATEN.

1|0
    0|0
    • güvenimi yıkmıştı 1 sene önce ama kıyamadım devam ettim mutsuz oldum ilk hedefim onu mutlu etmekti bunu yaparken kendimi çok yıpratmışım ve değmediğini gördüm..

• klişe olacak ama sevgilim kızdığında ben susuyorum ben kızdığımda o susuyor kavga ettiğimiz zaman ya o özür diliyor ya ben barışıyoruz sonra

1|0
    0|0
    • Yüce Allah mutluluğunuzu daim etsin bir ben mutlu olamadım şu hayatta

• mutlu olamamayın sebebini bileydik iyiydi

• Seni çok seven biri varsa , uzun süre peşinden koştur. Sevgisinden tam emin olunca ona evet de

Bırak sana olan sevgisini rahat rahat göstersin mutluluğu ile mutlu ol

1|0
    0|0
  • mutlu olmak bir tercih meselesidir mutluluk kavramına bağlı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bişeyler kırıldığında kaldırıp atma tamir etmeyi dene uzun ilişkinin sırrı budur ;)

0|0
    0|0
  • canım olmuyorsa olmuyor bunu aşamazsın bu kesin. ya elindeki ile yetinmeyi öğreneceksin ya seçimlerini artıracaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...