Ekonomik özgürlüğünü elde etmiş olsun ya da olmasın bir kadın erkekten ne ister?

Ekonomik özgürlüğünü elde etmiş olsun ya da olmasın bir kadın erkekten ne ister? Beklentisi ne olur?

0|0
1720

En İyi Kız Görüşü

• Özünde her insan aynı şeyi ister aslında - Önemsenmek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• iyi bir aile babası olmasını :))

"sadık + düşünceli + korumacı + Allah korkusu olan bir adam olmasını ister :)) "

2|3
    0|0
  • önemsenmek ister ilgi ister sevgi ister.Hayatı birlikte güzelleştirmek ister vs vs...

2|1
    0|0
  • bence bu kızların ne ıstedıgınden degılde kısının ne ıstedıgıne baglı herkesın farklı ısteklerı olur tabı bı cogu guven sadakat sevgi ilgi bekler ama ozgurlugunu elde edıp etmemesıne gelınce orası bıraz karısık kımı vardır sureklı onu alsın bunu alsın oraya buraya gıdelım sunu yapalım der kımısıde bı yerde otururuz cay ıcerız yeter der tabı oyle cayla corbayla ne kadar ıdare edılır onu bılmıyorum. herkesin kişiliği istekleri farklıdır..

Bence hersey kararınca güzel ılıskıde sen ben erkek kız ayrımı yerıne ıcınden ne gelıyorsa nasıl gelıyorsa oyle davranmak oyle yapmak dozunda tabi..

0|0
    0|0
  • önemsenmek diyen arkadaşa kesinlikle katılıyorum, amerikalı doğru söylemiş şu care about lafını... ayrıca bence her kadın yanındaki erkegin güçlü olmasını ister, fiziksel güçten bahsetmiyorum gerek kişiligi gerek durusu kimse sevmez ezik süzük birini sanırım.

0|1
    0|0
  • bence özgür bırakılmak ister, siz erkekler kadınlar üzerinde genelde bir egemenlik kurmak hakimiyeti sağlamak peşindesiniz, kontrol sizin olsun istiyorsunuz halbuki bir kadın özgür olmayı, dilediği gibi yaşamayı ister diye düşünüyorum, en azından ben böyleyim..

0|0
    0|0
  • Saygı, sevgi, ilgi, sadakat, güven... Tıpkı erkeklerin kadınlardan istedikleri gibi :)

0|0
    0|0
  • Değişir tabi ki ama,

bence kadınlar erkeklerden beklenti içinde bulunmaktan vazgeçmeli.

Hatta hayatlarında ilk sırada hep erkek bulunuyor ya, onu da biran önce bırakmak lazım.

Liste başını haketmiyorlar.

0|1
    0|0
  • Güven vermesini koruyucu olmasını eğlenceli olmasını ve cinsel anlamda da beni istediğini hissetmek isterim :)

0|0
    0|0
  • aslında sıradandır bu istekler.saygı olmazsa olmaz asla.sevgi zaten beklenilen bir durum.sadakat bir ilişkiyi ayakta tutanlardandır.sorumluluk duygusu ise çok çok çok önemlidir.

0|1
    0|0
  • Saf bir sevgi olduktan sonra gerisi kendi kendine gelir zaten.

0|0
    0|0
  • kenedenden ustn olmasını ve sadakat durust yalansz bır ılıskı

0|0
    0|0
  • saygı ,güven ve sadakat en önemli 3lü bence

0|0
    0|0
  • sadakat onu kullanmaya çalışmamak sevgisinin ve saygısının her zmn dvm etmesi

0|0
    0|0
  • ben kaşıkçı elması'nı istiyorum. alabilecek olan buyursun gelsin, beyim olsun :D

0|0
    0|0
    • dünyanın en büyük elmasını dünyanın en güzel kadınına vermek lazım güzelsen gel karım ol :D

• bakirler ilgimi çekmiyor üzgünüm :)))

• :) İşte Duyguların O kadar UFAK ama bir o kadar da büyük :) çıkmazlardasın

• Güven.

0|1
    0|0
  • her zaman aynı şeyi istemez.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Karakterli hatunlar : hayat müşterektir der liman der,güven der ,sadakat derler güzel şeyleri bekler çıkarcı olmaz bunlar.Şahanedir bunlar. her erkeğin birlikte olması gereken hatun gurubudur.

olmayanlar ve özenti davranan karaktersiz olanlar özgürüm diye sağa sola hesapta hava atan dangoloz hatun gurubu para ister herşeyi erkekten bekler,paylaşmazlar bencil olurlar andavaldır bunlar

0|0
    0|0
  • İstek ve fikirlerini anlaşılması ve saygı duyulması

Sadakat

Sorumluluk bilinci

İlk günkü gibi sevilmek ve ilgilenilmek

0|1
    0|0
  • Kendileri bile tam olarak bilmiyor bence ne istediklerini.

0|1
    0|0
  • ekonomik özgürlüğün ve bolluğun varsa bir kadın senden her şeyi ister ama sende bişi yoksa paranda yoksa burda yazılanlara aldanma kardeşim bir simidi bölüşürüz diyen bile senden iki gün sonra ayrılmak ister bu hayatın gerçeği tıpkı 2x2=4 gibi bunu kimse değiştiremez

0|0
    0|0
  • Güven. Sadakat. İlgi alaka..

Bi de bol miktarda kas istiyolar :D

0|1
    0|0
  • bu soru iki cevaolı...ekonomik özgürlüğü yokken destek ister...varken destek istemez yanında olma çabanı bile hair göürü...

0|0
    0|0
  • Pırlanta ve yüzükler , Vericeğin Birtek Sevgi Varsa Nesin Sen ? dedim ve bu konuyu geçtim

0|0
    0|0
  • piskolojisine bağlı hergün başka sey ısterler :)

1|0
    0|0
  • Tam olarak nasıl bir kadından bahsediyoruz?

0|0
    0|0
  • her bir yarramı istiyolar istemedikleri yarak yok

0|0
    0|0
  • Cogu kadın huzur ister

0|0
    0|0
  • aşk sevgi sadakat ve güven vermesini ister

0|0
    0|0
  • Arada karşılıklı bir sevgi varsa her şey kendiliğinden gelir zaten.

0|0
    0|0
  • sadakat tek kelimeyle bunu isterler bence :)

0|0
    0|0
  • saygı sevgi diyen kadın yalan söylüyordur

0|0
    0|0
  • beklentiler bitmez doymadılar

0|0
    0|0
  • Sadece "insanlığın" gereklerini yerine getirmemizi istiyorlar.

0|0
    0|0
  • kadınların istediğini boşver sen ne istersin o önmli.kadınlara gvenilmez.bugün başka yarın başka olurlar

0|0
    0|0
  • cinsel arzuları tatmin etmek. benim başıma çok geldi, önce cinsellikle ilgili sorular soruyorlar

0|0
    0|0
  • ilk başta : sevgi, saygı, yalansız bir ilişki v.b

evlendikten sonra: para ve sevgi

olay bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...