Bjk Fenerbahçe yedekleriyle Fenerbahçeyi yenmeye çalışması?

Bjk Fenerbahçe'de yedek kalan oyuncularla Fenerbahçeyi yenmeye çalışacak ben çok komik buldum ya siz.

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• Nickin kadr komik olmasın. Fenerbahçe oynatacağı adamı bilmiyor demek ki sene sonunda bu soruna bakıp bakıp gülersin. Fb Beşiktaşın transferlerini aynı paraya yapınca yazarsın.

0|1
    0|0
    • Aynı para mı. Bjk her aldığı oyuncu kiralık geri dönüşümüyok biliyormusun. Günü kurtarmaya çalışıyor yarını umrunda değil kimsenin.

• Tamam abicim Beşiktaş fenerin yedekleriyle de olsa şampiyon olur. Hedef şampiyonlar ligiyken Beşiktaşın kadrosuna laf etmeniz cidden saçma. İyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Buram buram kıskançlık kokuyor :)

Yıllardır degisilmez beklerinizdi. Gokhani Dani Alvesle kiıyaslayan sizdiniz. Perreira Cane ri kadro dışı bıraktığı için demediginizi bırakmadınız

Beşiktaş Bey diyeceksiniz

0|0
    0|1
  • Abi böyle triplere girmeyelim göthan da caner de as11 oyuncumuzdu :D

0|1
    0|0
  • Al işte futboldan anlamayan bir mal daha

0|3
    0|0
  • Fenerbahçeliyimde bu tarz şeylere bence gerek yok kardeşim hani küfür yersin fazlasıyla kalbin kırılır boşver bence

1|0
    0|0
  • Evet, gayet garip bir durum.

0|0
    0|0
  • evet kötü

0|0
    0|0
  • gökhan ve caner mi yedekti.
    abi yapmayın şunu işte 6 ay önce neydi şimdi ne oldu bu insanların o takım için neler yaptığını siz daha iyi biliyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Caner yedekliği kaldıramadı ve kadro dışı kaldı Gökhanda Şenerin yedğiydi.

• Gökhan Vander'şn tırnapı olamaz. Vander atlatic, hızlı, iyi orta yaapıyor top ayağına yakışıyor. Gökhanda 5 gömlek üstün.

• tamam abi o yüzden adam psgden o yaşta fenere geldi :)

• Biri hasan alinin diğeri de şenerin yedeğiydi dimi. Komik olmayın. Tabi anlıyorum böyle şeyler söylemeniz normal. Kabullenemiyorsunuz çünkü

0|1
    0|0
  • Zaten bizim yol verdiklerimizi alırlar anca. parayı basıp alacak g*t yok onlarda :D

0|0
    0|0
  • Kiskanclik koktu burasi

0|0
    0|0
  • Sen neyin kafasını yaşıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...