Samir Nasri Transferiyle Övünmek Sizce Nasıl Birşeydir?

Adam 3 senedir bildiğin top oynayamıyor, o nu geç sakatlıları var 100 kilo olmuş Fransa milli takımından atılmış yahu bu adam bir Arsenalde iyidi onun dışında bir kariyeri yok.
Kimse bu adamı bir Sneijder bir Van Persie zannetmesin benden söylemesi

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Van pörsi gibi yatmaya gelir ay nenay nen

0|1
    0|1
    • 3ay

Yatacak zaten yatmak istemesede birşey yapamaz

• 3ay

Demba Ba, gomez içinde öyle deniliyodu. Olmasını istediğiniz şeyi beklemeye devam :D

En İyi Erkek Görüşü

• Samir Nasri yi Sneijder le Van Persie le kiyaslayamazsin bile.

Sneijder gs ilk geldiginde sakatti oynamadi, daha sonra hep vasat bir ara birazcik iyi oynadi simdi ise berbat oynuyor.

Adamlar Samir Nasri yi aldik diye ovunmuyor, ovyunmek digerlerinin isi.

Ayrica senol gunes faktorunude unutmamak lazim

0|1
    0|0
    • 3ay

Sneijderin Van Persie nin yaninda Nasri oyuncumu birakin Allah aşkina

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Gomez e ve DemBabaya da ayni şeyler deniliyordu. Demek ki doğru yoldayız

Dünyanın en zor ligi Premier ligin en kaliteli takımlarında birçok maca çıkmış adamdan bahsediyoruz. Arsenal ve City bu kadar maca çıkan kaç oyuncu gördün hayatında

Gizliden kiskanmak yerine tebrik etmeyi öğrenmelisiniz
    Beşiktaş Bey diyeceksiniz

0|1
    0|1
  • boş transfer

0|1
    0|1
  • Sneijder tamam Van Persie kim ki? Vitor adamin kariyerini bitirdi resmen. Adamin saclarina karlar yagmis. Higuain de 100 kilo hatta millet dalga gecti o kadar, adam cikti onlar attigim golleri saysin dedi. Ha nasri de iyi oynar oynamaz gorucez, ama zaten bu adam ubersonik oynasaydi Turkiye'de isi ne, kariyeri duragan olanlari aliyoruz oynarsa oynar oynamazsa kiralik zaten. Satin alsan da her turlu Cin'de piyasasi var, hayirlisi gerisi.

0|0
    0|0
  • Kiskanmayin olum bir seferde tebrik edin bir sey kaybetmezsiniz. O adamin olusu bile tsl de is yapar :))

0|1
    0|0
  • Etoda zannetmesin

0|0
    0|0
  • Gomezde 2 senedir top oynamıyordu geldi koydu gitti 😂

0|1
    0|0
  • Ben Besiktasliyim senin gibi düsünüyorum panpa. Yatmaya gelecek gibime geliyo.

0|0
    0|1
  • 100 kilo adam yedek kalırsa olay çıkartırmış. Boşver işimize geldi bu olay ben sevindim almalarına.

0|0
    0|1
  • Erenle emrah bassanla övünmek lazım :)

0|0
    0|1
  • Gomez'de öyledi. Sonunda ne oldu, milli takıma yeniden çağırıldı.

0|1
    0|0
    • 3ay

Gomezin daha iyi bir kariyeri vardı

• 3ay

Gomez Messi ve Ronaldodan sonra gol ortalaması en yüksek oyuncuydu

• 3ay

Birader Fio'dan niye ayrıldı :D Gol atamıyor diye. Milli takımdan niye atıldı :D Gol atamıyor diye :D
      Gol ortolaması yüksek diye bastonla yürüyen Ronaldinho'yuda al ozaman :D Futboldan anlamayıp gelip burada yorum yapmayın la :D

Yükleniyor...