Bjk hep yedek oyuncuları almasını nasıl buluyorsunuz?

Gökhan Caner Fenerbahçe de yedekdi.
Adriano Barcelonada yedekti.
Nasri City de yedek.
Aoubakar Portoda yedek.
Fabrri 1 yıl da hiç maça çıkmamış.
Peki yedeklerden kurulu kadro hakkında ne düşünüyorsunuz.

• Normal kimse gelmek istemiyor ki Bjk ye.
    17% (1)29% (5)26% (6)Oy Ver
  • Onlar iyi oyuncu ama oynamadılarilginç.
    17% (1)53% (9)43% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama haklısın neden yedekleri alıyoruz.
    17% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    49% (3)18% (3)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kadronda messi cr7 varmış gibi yazmissin
    Nasri ve Adriano kadar üst-düzey maca çıkmış kaç tane oyuncun var. Bitmiş rvp ye bile methiyeler yazdiniz üç kurusa kiraladığımız Gomez iki kati gol attı. Kıskanmak yerine alkışlaması tercih edin. Çünkü bu transferler bu mali tabloda takdire sayen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Adriano Barcelona'nın yedeği Beşiktaş için çok iyi bir transfer diğerleri gerçekten kotu kimse glemek istemiyor Beşiktaş'a ucuz diye dolduruyor F. O

0|2
    0|1
  • Hangi takımlısın bilmiyorum ama nasri dediğin adam yıllarca arsenal 'da 11'de oynadı. City 'de de öyle son zamanlarda form düşüklüğü yaşadı. Ama bu kalitesini değiştirmez. Mükemmel transfer. Adriano da öyle. Gs'de 1 yıl sakat kalmış sneijderi aldı ama kök söktürüyr. Drogbada öyleydi. Ligimiz için yeterde artar bile.

0|0
    0|0
  • Bu adamlar kaliteli adamlar. Caner mi daha iyi carole mu hasan mı? Canerden nefret ederim ama caner daha iyi bunlardan Beşiktaş iyi oyuncular aldı nasri galatasaraya gelse 1 yıl mutlu gezerim be kim istemez nasriyi.

0|1
    1|0
  • Bariz şuanda yapılan transfer iyi bence böyle şeylerle kendini kandırmaktan vazgeç

Ebubekire gökhana canere yedek demişsin bunlar doğrudan bize katkı sağlayacaktır Nasriyi saymıyorum bile

0|1
    0|0
  • Ucuza normal

0|1
    0|0
  • En iyi transfer politikası BJK ' de kitledik Koybaşı nı Fenere aldık iki bekini'de daha düne kadar bu bekler için Türkiye nin en iyi bekleri deniliyordu şimdimi kötü oldu

0|0
    0|0
  • o seviyedeki takımlarda yedek olmaları normal, transferler çok güzel

0|0
    0|1
  • Kiralık aşk diye buna derim beşiktaş çok yüksekten uçuyor fena çakılacaklar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...