Nasıl Zayıflarım?

Bir arkadaşım ağırlık kaldırmak istemiyorsan her gün koşu yap, akşam 6'dan sonra yemek yeme ve bol su tüket dedi. bu ne kadar doğrudur?
koşu süresi belli değil başta zor olur zaten başlangıç 10 dakika düşünüyorum koşabilirsem tabi
87 kiloyum boyum 1.75 yardımlarınızı bekliyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hergün düzenli olarak özellikle akşam üzeri 45 dakika yürü 2,5 3 litreye yakın su tüket ve 7den sonra yemek yeme kahvaltıyı iyi yap diğer öğünleri azalt her öğünde mutlaka en fazla 1 dilim ekmek ye işlenmiş şekeri hayatından çıkar şeker ihtiyacını meyveyle al

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kulakdan duyma bilgilerle hareket etmeyin artık.. koşu yapmak sağlıklı bir durum değildir hiçbirzaman.. tempolu yürüyüş yapacaksın yani nabzin dakikada 90-120 kere atacak şekilde efor harcamalısın.. eğer nabzın yükselmiyorsa yağ yakmayı unut.. insanlar ya terlemeden kendini yormadan yürüyüş yaparlar ya da hızlı tempo kşu yaparla ikiside yağ yakımı için çok yalnış.. tempolu koşuda kalbin hızlı hızlı atacak nabzın yukselecek şekilde yürümelisin..45-60dakika kadar yapman yeterlidir. kalori açığıda yaratmalısın aksi taktirde yaptıgın sporunda faydasını göremezsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne kadar doğru bilemem bana bunu diyen gayet fit biriydi bayağıda koşuyor oda böyle zayıflamış tabi her bünye farklıdır ama deneye deneye öğrenicem yorumunuz için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• koşma yürü daha fazla kalori harcarsın. Su miktarı konusunda da günde 3L'ye yakın bir civarda tüketirsen ancak bunun yanında yediklerinede dikkat edersen vermen kolaylaşır. Bu arada kastan kaybetmemek içinde bol protein alımı öneririm.

0|0
    0|0
    • 3ay

yürümek dahamı fazla yaktırıyor ilginç. su tüketimimi arttırıcam gerçekten tüketmiyorum yürümek bana daha az yaktırır gibi geliyor

• 3ay

Koşarken vücudun ani su kaybından dolayı ve hızlı hareket ettiğinden dolayı hareketlerini kısıtlar ve kalori yakımını azaltır günde 1 saat yürüyüş daha sağlıklı bir yoldur.

• 3ay

teşekkür ederim

• 10 dk ne yaaa asdfghasdfgsdfgh :D :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

başlangıç için normal değilmi 30 dakika yürüsem 10 dakika koşsam normal karşılarım şahsen :)

• 3ay

peki her gün mü yapmalıyım hergün yapmanın zararı olurmu yani bunuda cevaplarsanız sevinirim

• 3ay

haftada en az 2 en çok 5 gün yap. her gün yapma vücudunun dinlenmesi gerekiyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• kalori say kalori açığı oluştur kilo ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...