Beşiktaş "Caner Erkin" transfer bilgisini duydunuz mu? Ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş, Inter'de gözden çıkarılan Caner Erkin ile her konuda anlaştı. Milli futbolcu İstanbul'a gelerek resmi imzayı atacak.

Beşiktaş, Inter’de gözden çıkarılan Caner Erkin’i sezon sonuna kadar kiraladı. NTV Spor’un haberine göre Beşiktaş, milli sol bekin kiralanması konusunda anlaşma sağladı.

Fenerbahçe’en bonservissiz olak Inter’e giden Caner Erkin, teknik direktör Roberto Mancini’nin görevden ayrılmasıyla ikinci plana düştü. Frank De Boer tarafından kadroda düşünülmeyen başarılı futbolcuya Beşiktaş talip oldu. Tecrübeli futbolu yakın zamanda İstanbul’a gelerek resmi imzayı atacak.

Samir Nasri ve Vincent Aboubakar transferlerinde anlaşma sağlayan Beşiktaş’ın, Caner Erkin transferi ile birlikte transfer çalışmalarının tamamlaması bekleniyor. Bu 3 oyuncu için önümüzdeki günlerde KAP açıklaması yapılacak.
#Beşiktaş
#BeşiktAşk
#çArşı

Kaynak
ya

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizdeki lükse bak , Caneri Ali o Adrianonun yedeği yapıyoruz , fb de hasan ali ve ismaille mutluluk arıyor
    Kafamizi bozmasınlar Topalı da alıp Atibanin yedeği yaparız

0|3
    0|0
    • 3ay

topali almaniz zor kardes

• 3ay

@Jamesnunnaly95 azizin bize faydası çok oldu hatta iyi ki ozan i van persieyi de aldı sağ olsun bize kiyagi çok :)

• 3ay

Heyaa vallahi haklısın. Ne aldıysa elinde patladı ahahahaha. Zadaka mı versek napsak Aziz beye. Verilcek sadakamız varmış demek :)

• Yerinde bir transfer..
    Şampiyonlar ligi Türkiye kupası ve Türkiye ligi için alternatifi bol bir kadro oldu..
    Ama gol yollarında sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum avrupa da..

0|0
    0|0
  • Aman almasinlar o yuzsuz dengesiziiii

0|0
    0|0
  • İhtiyacımız yok. Ben istemiyorum gelmesini...

0|0
    0|0
  • Olabilir, Aziz nasıl olsa bedavaya dagıttı en iyi oyuncuları.

0|0
    0|0
  • Okudum ve şaşırdım

0|0
    0|0
  • para nerede oyuncu oradadır

0|0
    0|0
  • valla kardes nediyimki caner iyi ama adriononun yedegi olur gibime geliyo. Bjk supriz olmasa sampiyon olur bir kac takviye daha yaparsa gruplardan da cikar. bir Fenerli olarakta bu sene Fener 2. ci olur :))

0|0
    0|0
  • BJK Van Persie'yi de alır bu gidişle...

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak Beşiktaş'ın Caner ve Gökhan'ın değerini bileceğini tahmin ediyorum...:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...