Sevgilim gözünün önünde başka bir kızla öpüşürüm dedi

1,5 yıllık ilişkim cumartesi günü bitti. Telefonda bitirdi suratıma kapattı nedeni ise benim onun sözünü dinlememem. Aslında hep dinlerim, babamın kuralları üstüne kural koydu yinede dinledim sorun çıkmasın diye ama geçen gün sen hiç değişmedin sözümü dinlemiyosun çabalamıyosun deyince kavga ettik cumarteside ayrılık işte. Aynı sınıftayız biz ve bugün barışmak gibi bir niyeti olduğu belliydi ben hep soğuk yaklaştım çünkü ona olan saygımı sevgimi yitirdiği anladım yinede bana kendine gel barışalım filan dedi dinlemedim, çünkü haklıydım. Neyse çıkışta bir konu açıldı ve bana 'gözünün önünde başka bir kızla öpüşürüm görürsün' dedi biz baya ağır kavga ettik ben önden yürüdüm baktım arkamdan geliyo bekledim yanımdan elinde sigarayla suratıma bakmadan geçti. Ben sigarayı yasaklamıştım ona ve içersen ölümü gör demiştim söz vermişti yemin etmişti. Ben bunu görünce otobüse bindim bir baktım buda bindi arka kapıdan, bakıyo filan. Şimdide mesaj atmış saçmaladım farkındayım barışalım diye. Ne gibi bir cevap vermeliyim iyice pişman olsun ve utansın. Not: barışmak istemiyorum.

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• O kadar erkekse eğer, senin yerinde olsam bende onun gözünün içine baka baka eteğimi yukarı çekerdim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Altın vuruş gibi bişey. Sen vermişsin ona bu şansı, o da hep daha fazlasını istemiş. Yol vermişsin zaten, dha da konuşma kes at.

0|0
    0|0
  • gidin yatın uyuyun la yaşınız kaç sizinde sevgili oluyonuz gerizekalılar dah dünkü küçük çocuklar sevgili olmaya başlamışlar bir sorunmuş gibide buraya yazmış yazık ya sana anana babana yazık ilerde evleneceğin adama yazık

0|1
    3|0
    • burda insanları aşağılayınca ne oluyor onu söylesene bir sen? çok mu havalı olduğunu sanıyosun? ben küçüğüm ergenim madem ne diye girip sorumu okuyosun bir de yorum atma zahmetinde bulunuyosun? aramızda 3 yaş vardır en fazla küçük çocuk demek seni büyük hissettiriyosa devam et, bu konudan evleniceğim adama nasıl geldin onuda anlamadım ama senin çevrendekilere yazık önyargılı kişilik.

• ne azgınlığı arkadaşım sen sorumu okumadın sanırım? Gece gece beni deli etme git yoluna Allah aşkına

• tamam bildiğini oku gece yatarken onu düşün onu hayal et hayalinde onla ne yapıyorsan artık Allah bilir. ve ertesi gün başka biriyle çık daha sonra başka biriyle her erkeği tanı tamammı siz kızlar çoğunuz böylesiniz

• yaw ergen madem barışmak istemiosun ne diye pişman olsun cart curt diye ezik işlere giriosun

bak yoluna

0|0
    0|0
  • bir insanı yoksaymak kadar ona acı veren bir şey olamaz bunu dene ;)

ve kimse için babanın üstüne çıkarma(iyi bir babaysa) değmez .

0|0
    0|0
    • babam bitanedir ya :) bundan sonra öyle yapıcam boş yere 1.5 yılımı harcadım

• 1-2 sene kimseyle çıkmam daha, kafam rahat olsun biraz :D

• :D hayırlısı

• Onu "değişim" üzerinden vur.

"Bende birçok şeyi değiştirmeye çalıştın ama asıl seni değiştirmem lazımmış" de

0|0
    0|0
    • kabul etmiyoki değişmesi gerektiğini

• Bir daha oku ne yazdım.

*Sevgilini değiştirmen lazımmış" derken, onu başka bir erkekle değiştirmen lazım manasında söyledim.

• haa pardon arkadaşım anlayamadım kafam gitti bir an :D

• aferin ...öpüşmezsen şerfsizsin deseydin:D

0|0
    0|0
  • ergengiller...

0|0
    0|0
  • sevdiyin çocuk seviyesizmiş gözünün önunde bir kızı öpmekte ne demek ya malmı bu

0|0
    0|0
  • boşver cevap bile verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yaaa yasi kac bunun cevap verme baksin nasil oluyormus zaten barismak istemiyormussun bosver laflara bak ya

0|0
    0|0
  • '' Aslında ben onun sözünü hep dinlerim ''' bu söz sana ait. sen kendi kyunu kendin kazmışsın zaten. hayatının her anından taviz vererek. boşver adam değilmiş. öpüşmezsen o... Çocuğun dicektin ona tek kelimeyle bunu söyliycektin.

0|0
    0|0
  • Aynı snıfta yasanılan ilişkiler yalama oluyo genelde. Sen şimdi barışmak istemesende eninde sonunda 10 kez ayrılır barışırsınız daha siz eger lise son falan değilsenz

0|0
    0|0
    • hazırlık yüzünden lise son değiliz malesef :(

• barışmak istemiyorum ama sevgimide yitirdiğimin farkındayım

• alıskanlık oluyor zaten hergün hergün sevgiden asktan değil ..

• sen çocuk bakıcı mısın güzellik.

0|0
    0|0
    • yeni yeni farkına varıyorum :D

• BNcede barışma cıddıyı düşünüyosan bu senı ılerde eve bıle kapatır :)

0|0
    0|0
  • dittiri çek

0|0
    0|0
  • erkeklerin her deidğini yaparsan zaten deyerin kalmaz

0|0
    0|0
  • Barismak istemiorsan hicbi sekilde cvb verme

0|0
    0|0
  • Sakın barışma

0|0
    0|0
    • barışmıcam ya Allah korusun

• sevsen bile barışma çok ciddiyim verdiğin seneye yazık

• farkındayım 1.5 seneme yazık oldu

• cevap verme..bu zaten ona ağır gelir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...