Galatasaray Spor Kulubünün NTV ve NTVspor hakkında tutumuna ne diyorsunuz?

Galatasaray Spor Klubünün Ntv ve Ntvspor hakkında tutumuna ne diyorsunuz?

Doğuş Grubu bünyesinde yayın yapan NTV ve NTVSpor TV kanalları, yıllardır sürdürdükleri taraflı yayıncılık anlayışına dün gece eşi benzeri görülmemiş bir yenisini eklemişlerdir.
Canlı yayında dile getirilen mesnetsiz iddialara karşı Galatasaray Spor Kulübü’nün yaptığı açıklamayı bile görmezden gelecek kadar habercilik ilkelerini ayaklar altına alan söz konusu yayın kuruluşları temsilcilerinin, akreditasyon yetkisi Galatasaray’a ait olan basın toplantısı, organizasyon ve davetlere girişi, tarafsız yayıncılık ilkelerini yerine getirdiklerine ikna olacağımız güne kadar durdurulmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
Galatasaray Spor Kulübü

1|1
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Cünkü yarası olan kasınır. Zirvedekiler daima taşlanır düsürmek icin. onlar öyle yaptkca kupaları gözlerine sokacagız

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Programa birsey demiyorum habercilikdir.. ancak cevap hakki kullanilmasina izin vermemek medya etigine sigmaz.. zaten demirorenin kanali.. fener ve besiktas bamyaya yapmistir ve sucustu yakalanmistir.. bugun aziz disarida ise delillerin haksiz elde edildiginden.. Masum oldugundan degil yani!!!
    Galatasaray boyle dinci orgutlerin en son girecegi yerdir.. hakan okan arif gibi para karsiliginda oynayan profesyonellere bakacagina bir zamanlarki has adami m. ali aydinlara baksin!!! iftirada axizin ustune tanimayiz zaten.. yedigi spor cezalarinin haddi hesabi yok.. spor adami degil mafyacilik oynayan bir adam..

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Haberleri vs tvden takip etmiyorum tarafsız kanal malesef kalmadı

0|4
    0|0
  • Galatasaray spor kulübü yerinde bir karar almış..
    Medya tarafsız olmalı her koşulda..

0|5
    0|0
  • Yanlış politikalar bunlar

0|0
    0|3
  • Guzel olmus

0|0
    0|0
  • Yarasi vardı gocunmuş heralde 😂
    Ne üzüldük ne üzüldük 😂

0|1
    0|2
  • Maçtan anlamiyorum bu cemaatle alakali bir durumdan dolayi mj konu ne anlamadjm 😕

0|1
    0|0
  • Çok doğru

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yıllardır renkli basın , taraflı derken kimse umursamıyordu. Rıdvan ntvyi fb tv gibi kullanıyordu

Dikkatimi ceken bir husus var madem iddialar mesnetsiz ve hayal urunu ve tum bir camiayi karalamaya yonelik, o halde neden gs camiasi aziz yildirimi mahkemeye ver (e) miyor? buna benzer mesnetsiz suclamalar benim sahsima medya onunde yoneltilse ben direk mahkeme binasina kosardim. Yoksa gsli yoneticiler gecmisin arastirilmasini mi istemiyor?
    Zira olay mahkeme salonlarina tasinsa ilk once azizin iddialari dogru mu degil mi diye arastirma baslatacak hakim ve savcilar. Eger iddialarin gercekdisi oldugunu soyluyorsaniz, ki oyleyse cok buyuk iftiralardir, iftira sahiplerinin gerekli cezalari almasini saglayin. yoksa bir cekinceniz mi var?

0|2
    1|3
    • 3ay

Sana birisi gelip gay mi diye sorsa sinirlenirsin ve en kaba haliyle dövmek istersin..
      bunun da ondan bir farkı yok..
      eğer mahkemeye versen, olayın sahibi olursun..

• 3ay

Azizin tarzı bu..
      Herkesle aynı polemiklere girip kendini sıyırma çabasında..

• 3ay

Ne yaparsa yapsın herkes iyi tanıyor ve bu adamı dediklerine pişman etmek lazim ortalığı babasının çayırı sanıyor

• Çok yerinde bir karar, yıllardır dinleyip anlam veremediğimiz, bir tarafa yakın en ufak olayda göklere çıkaran, diğer tarafı (Galatasarayı) ise en ufak fırsatta yerin dibine sokan yayıncılıklarına dur denmeli, bu tabi diğer spor kanalları ve spor programları içinde geçerli olmalı, yok meşale yakılmışda 5 maç ceza verecekmişsiniz, ulan stat yıkanlar adam asan kesenlere 5 maç ceza yok, neden herkes Galatasaray'ın üzerine oynuyorsa artık...

0|2
    0|0
  • Galatasarayda amatör bir kulüp Ntv sporda amatör bir yayin anlayişi sunan bir topluluk.. Bir Galatsarayli olarak diyorum bunu.. artik Profesyonel futbol anlayişini benimseyen yönetici başkan ve futbol federasyonu olmali. Ben hiç İngilterede şu yayin Manchester united aleyhinde yayin yapti diye , ertesi gün külüp ağzi gibi bir kişinin hissiyatinda yazilmiş metin okumadim. Sokakta ki taraftarada yazik. Para verip destek oluyorsun sonra senden amatör işler yapan o mevkide ki adamlarin çocukça , sen ben kavgasina şahit oluyorsun. pehh!!!

0|1
    0|1
    • 3ay

Aziz'in ithamları basit birşey değil. Çok ağır ithamlar. Ve buna verilen cevaplar kaale alınmazsa Galatasaray'da Ntvspor'u kaale almaz bundan sonra. Tepki gayet doğru.

• Ntv izlenecek bir kanal değil. Koca bir boşluk

0|2
    0|0
  • Artık cemaat siyasetleri her yere bulaştı.. Son derce pis bir ülke olduk..

0|0
    0|0
  • Gereksiz don lastiği gibi Galatasarayın fazla üstüne gelindiğini düşünüyorum vatan haini futbolcular zaten artık Galatasaray Spor Kulübünün bir ferdi değil tarihe gömüldüler takımda darbeye karşı olduğunu kaç kez belirtti hala bu neyin üstüne gelmesidir çözemedim gitti. Ha şunu soruyorsan bundan sonraki tuttum mahkeme de biter Galatasaray Spor Kulübü mahkemeye taşır muhtemelen.

0|0
    0|0
    • 3ay

yerinde bir karar olmuş basın konusu bu arada sen sürekli senin hakkında atıp tutanı evine alır mısın almazsın yani doğru olanı yapmışlar

• Medya tarafsız olmalı çok doğru bir hareket olmuş.

0|1
    0|1
  • İyi yaptilar.

0|1
    0|0
  • Anlamadım gitti ben de

0|0
    0|0
  • İyi yapmışlar

0|1
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • Kapitalizm in olduğu yerde tarafsız yayın olmaz. Alisacaklar bunlara

0|0
    0|0
  • Hak ettiler

0|0
    0|0
  • Yerinde bikarar

0|0
    0|0
  • İyi olmuş. Aziz Yıldırım'ın her açıklaması yayınlanır Galatasaray'ın cevapları yayınlanmazsa bu tepkiyi vermek gereklidir. Tepkiyi vermişler de zaten.

0|0
    0|0
  • Nergis tvninde çok umrundaydı sanki

0|0
    0|0
  • Ne olmuş ki

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • fetöcüsün Galatasaray...