Artık sabahh dışarı çıkmaya korkuyorum.

Babam yaşındaki adam bana asılıyor her sabah karşılaşmaktan bıktım artık okula gitmeye korkar oldum . Ne yapabilirim nolur bir şeyler diyin çok korkar oldum artık :(

Güncellemeler:
Aileme söylersem ortalık çok karışır o yüzden söyleyemiyorum :(

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ona birdaha beni rahatsız edersen seni aileme ve polise şikayet ederim de. Olmadı mı hiç bekleme git şikayet et yoksa başına birşey getirir zor durumda kalırısn

0|0
    0|0
    • Polise şikayet et. Yoksa başına bir iş filan getirir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Okulda erkek arkadaşların felan varsa söyle hallederler veya sevgilin ama ailene söyleme taraftarı değilim çünkü durum çok vahim olabilir

0|0
    0|0
  • biber gazı forever

1|0
    0|0
  • bişey söyliycem şimdi kardeşim adam için ama ban yemekten korkuyorum anladın sen beni eminsen durumdan babana söyle şerefsizi

0|0
    0|0
  • korkma sende git polise ezikmisin?

1|0
    0|0
    • Evet polise gidip diyebilirsin Ailemin haberi olmamak sartıyla Söyle Onlar halleder :)

• ailene söyle.

0|0
    0|0
  • ailene söyle ya da polise git ama önce elinde bir kanıt olsun mesela bir arkadaşın felan şahit olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi temiz dövdürürdüm ben onu bir daha asılabiliyo mu bak çapsız

0|0
    0|0
  • Bence ailene söylemelisin ve polise gidip şikayete bulunabilirsin sonucta hangi cagda yasiyoruz basina kötü bise gelsin istermisin.,?

0|0
    0|0
  • Hizlı yürü, sağa sola bakma.

0|0
    0|0
  • babana söyle..

0|0
    0|0
  • Çok yakın olduğun hocan varsa ona soyleyebilirsin olmadı ailenle beraber polise gidin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...