NTV Spor kanalıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

ntv spor kanalıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
Eskiden beri yanlı yayın yapardı bunu hepimiz biliyoruz ama son zamanlarda daha da kötü hale gelmedi mi?

2|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Lanet olsun öyle kanala diyorum. Neden böyle diyorum biliyormusun?
    Çünkü dün bizim ordumuz suriyeye girdi, çok önemli bir gündü.
    Gün boyu sürekli haber kanallarını izleyip, durum nedir öğrenmeye çalıştım.
    Ama ntv ye baktıgımda aziz ve onun ekürisi vardı.
    Yav böyle bir günde çokmu önemliydi azizin zırvaları? Bari sadece ntv sporda yayınla. Utanmadan böyle hayati önem taşıyan bir günde ntv ile ortak yayın yaptılar.
    Demek ki bu adiler için ülkemizin durumu, ordumuzun savaşa girmesii falan hiç önemli değilmiş, varsa yoksa fenerbahçe ve onun ne üdüğü belirsiz başkanı aziz yıldırımmış...
    Tüüü Allah belanızı versin sizin. Benim gözümde apaçık bir vatanhainliğidir bu

4|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• maalesef birilerinin kıcını yalıyorlar

4|2
    0|1
  • Muhtemelen gslisin ve dünkü azizin açıklamalarına tepkilisin. Yıllardır renkli basın , taraflı derken kimse umursamıyordu. Rıdvan ntvyi fb tv gibi kullanıyordu

Dikkatimi ceken bir husus var madem iddialar mesnetsiz ve hayal urunu ve tum bir camiayi karalamaya yonelik, o halde neden gs camiasi aziz yildirimi mahkemeye ver (e) miyor? buna benzer mesnetsiz suclamalar benim sahsima medya onunde yoneltilse ben direk mahkeme binasina kosardim. Yoksa gsli yoneticiler gecmisin arastirilmasini mi istemiyor?
    Zira olay mahkeme salonlarina tasinsa ilk once azizin iddialari dogru mu degil mi diye arastirma baslatacak hakim ve savcilar. Eger iddialarin gercekdisi oldugunu soyluyorsaniz, ki oyleyse cok buyuk iftiralardir, iftira sahiplerinin gerekli cezalari almasini saglayin. yoksa bir cekinceniz mi var?

0|1
    2|2
  • Ntv kapanma aşamasına geldi zaten alçak bir kanal a spora bakıyorsun onlarda 3 büyüklerin renklerini bilmiyorlar spor kanalı konusunda süperiz

1|0
    0|0
  • Zaten kapanması gündemde kanalın.

2|1
    0|0
  • Sahibi Azizenin iti olduğu icin şaşırmamak gerek.

1|0
    0|0
  • favori kanalım

0|1
    4|4
  • Harun abi haklısın

0|1
    4|3
  • Fb tv

2|1
    0|0
  • Neyi eleştiriyosun?