Serdar Adalı mı Fikret Orman mı ?

Haziran Döneminde Beşiktaş kongre üyesi olarak seçimlere katılacağız ; Beşiktaş taraftarları hangi adayı destekliyor ?

• Fikret Orman
    80% (4)100% (10)93% (14)Oy Ver
  • Serdar Adalı
    20% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• fikret orman diyorum

0|3
    0|0
  • Guti'yi Q7'yi Serdal Adalı getirmişti,Fikret Orman'ın neler yapabildiğini gördük Serdal Adalı diyorum,Demirören'den kötü çıkmaz heralde :)

0|1
    0|1
    • peki bunuda not ediyorum

• fikret orman yüregini koydu butun borcu üzerine aldı serdal adalı gecen sene nerdeydi şimdi işler iyi gidincemi cıktı fikret ormandan başkası yalan...

• Fikret Orman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fikret orman

0|1
    0|0
  • Fikret Orman ve Samet Aybaba bu sezon iyi işler yaptı feda yılında bile şampiyonluğu kovaladılar galatasarayda iki sezon önce beşiktaşın durumundaydı ama kümede kalmaya oynuyorlardı. bence beşiktaşlılar Fikret Ormana' a zaman tanımalı

0|2
    0|0
  • Fikret başkan maddi anlamda iyi işler yapıyor. Klübün şu anki maddi durumuda geçen sezona göre iyi sanıyorum. Serdar Adalıyı iyi bir yönetici. Transferler konusunda başarılı. Ve futbolcularla ikili ilişkilerini de iyi beceriyor. Bence yönetim kadrosunda yer almalı. Ancak Fikret başkanla yola devam edilmeli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • A: Fikret Orman

0|0
    0|0
  • Serdar Adalı Quaresmayı getircem dedi, ki kesin getirir, o yüzden Adalı diyorum.Seçim olursa umarım Serdar Adalı kazanır, Q7 için.

0|1
    0|1
  • alayına fikret orman...

0|1
    0|0
  • bi gs li olarak fikret orman icraatları ve de özellikle kişiliğini taktir ettiğim bir spor adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...