Şampiyonlar ligi kura çekimi?

Şampiyonlar liginde kura çekimi yapıldı ve Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu.

Benfica
Napoli
Dinamo Kiev
Beşiktaş

Düşünceniz nedir? Sizce nasıl kura? Bence olabileceklerden en iyisini çektik.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben G bekliyodum ama buda iyi oldu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk torbadan Cska ya da Leicester City nin olduğu bir grup iyi olurdu. Fakat E ve G gruplarından sonra en iyi kurayı çektik. Yıllarca en zorunu çeken Beşiktaşin bu kez şansı döndü

Vodafone arenada rakiplerin işi zor olacak , deplasmanda da son yıllardaki performansı yansıtırsak grupta ilk 2 zor değil.

İnşallah kurada olduğu gibi gruplarda da dostu sevindirir , düşmanı üzeriz

0|0
    0|0
    • 3ay

valla sosa ve gomez kalsa idi liderliğe oynardı bu takım ama şuanda onların yeri dolarsa ve iyide bir stoper gelirse yine liderliğe oynarız inşallah

• 3ay

Abdulbakar Nasri geldi , stopere daha kaliteli bir isim gelecek , bekler çok iyi. Geçen seneden daha iyi kadro

• 3ay

ben sözleşme imzalamadan geldi kabul etmiyorum :) defansada sakho gelir inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben Beşiktaşlı değilim ama kolay gelsin sonuçta formada bir Türk bayrağı taşıyor. Zor gibi hele Benfica, Napoli beşiktaşa zor gelir hayırlısı ne ise o olsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

diğer gruplara kıyasla en iyilerden biri bu

• 3ay

Beşiktaşlı olmadığım için pek bir ilgim yok olabilir Şampiyonlar Ligindeki her takım zaten güçlüdür ama gruptakiler'de beşiktaştan güçlü doğrusu bu Benficanın veya diğerler takımlar içinde zor. Bizim takımlar böyle takımlarla şu an oynamaya alışık değil.

• Çıkabilecek en güzel gruplardan biri gelde seçsen böyle denk gelmez bir bakarsın 1. olur bir bakarsın 4. olur ama bu grup kolay kolay gelmez şanslı bir kura çekimi oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...