Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligindeki Rakipleri Belli Oldu Düşünceleriniz?

Uefa Şampiyonlar Ligindeki Temsilcimiz #BEŞİKTAŞ ' B Grubunda Mücadele Edecek !
İşte Rakiplerimiz;

BENFİCA
DİNAMO KİEV
NAPOLİ

#BEŞİKTAŞ Bu Gruptan Çıkar mı? Çıkamaz mı?

• Çıkar
    50% (4)67% (18)63% (22)Oy Ver
  • Çıkamaz
    50% (4)33% (9)37% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Bundan daha kek bir grup ve böyle bir şans olamaz. Beşiktaş açık ara en kolay gruba düştü ve kura çekiminden sonra ilk olarak fikret orman trt spora bağlandı ve ilk söylediği söz "zorlu bir kura çektik" oldu.
    Bundan sonra fikret orman benim gözümde sıfır numaradır.
    Ne bekliyordu, bonservisi olmayan futbolcular gibi, "alın size bir üst tur, grupları, hiç oynamadan geçmiş sayalım" demelerini mi bekliyordu acaba.

1|2
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlk torbadan Cska ya da Leicester City nin olduğu bir grup iyi olurdu. Fakat E ve G gruplarından sonra en iyi kurayı çektik. Yıllarca en zorunu çeken Beşiktaşin bu kez şansı döndü

Vodafone arenada rakiplerin işi zor olacak , deplasmanda da son yıllardaki performansı yansıtırsak grupta ilk 2 zor değil.

İnşallah kurada olduğu gibi gruplarda da dostu sevindirir , düşmanı üzeriz...

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• kolay rakipler gelmiş.. umarım çıkar ya da 3. olarak uefa'ya gider

0|0
    0|0
  • Bu kadar basit bir gruptan da çıkamazsa gitmesin zaten 😂

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 17 golle eski gol yeme rekoru olan Bjk 19 gol yiyen Gs nin elinden 20 gol yiyerek bu rekoru egale eder diyorum.

0|2
    0|2
  • Çıkabilecek en güzel gruplardan biri gelde seçsen böyle denk gelmez bir bakarsın 1. olur bir bakarsın 4. olur ama bu grup kolay kolay gelmez şanslı bir kura çekimi oldu.

0|0
    0|1
  • az kalsın barça nın city nin grubuna düşecekti allah kurtarmış valla napoli higuain i kaybetti bence 1. benfica olur bjk de napoliyle çekilir ama dinamo kiev de sürpriz yapabilir ama bjk çıkar bence

0|0
    0|1
  • Çıkarız gruptan, fennev ile gassaray bakakalır

0|1
    0|2
  • Şöyle bakınca şanslı duruyor fakat zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • 2. ci çıkar

0|0
    0|0
  • ulan ne sevindim be C cıkaydı iflas