Merhaba arkadaşlar şampiyonlar liginde tutugun takım elenip diger takım devam ednicle tepkiniz ne oluyor?

Merhaba arkadaşlar şimdik şaöpiyonlar liginden çok büyük meblaglar kaznıyor türkiyeden tekbaşına kaldıgında ben sahsen diger takımın tek kalmasını istemiyorum elenmesini istiyorum sizce koyu bir Fenerbahçe li veya galatasaraylı galatasarayı veya fener bahçeyi türk takımı diye gerçekten şampiyonlar liginde desteklermi bana pek inandırıcı gelmiyor

• Evet desteklerim ama sadece avrupada
    50% (1)40% (4)42% (5)Oy Ver
  • Hayır desteklemem
    50% (1)60% (6)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bana da inandırıcı gelmiyor gs real madrid le oynarken drogba ya her top gelişinde ıslıklayan boynuna real atkısı takan o arkadaşları unutmadık sonuçta he biz gs taraftarı yapmadık mı yaptık ama en azından boynumuza atkı falan geçirip futbolcu ıslıklamadık dedim ya bana da pek inandırıcı gelmiyor şahsen soru çok güzel bu arada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yurt içindeki rekabeti yurt dışına taşımayı hoş karşılamam ama maalesef artik eskisi gibi birlik yok biz yoksam onlar da olmasın diyen insan sayisi çoğaldı

0|1
    0|0
  • hele hele desteklediğim TÜRK takımı tuttuğum takım elenirse diğer devam eden takım yine TÜRK takımıysa nefret ederim afedersin desteklemem

0|1
    0|0
  • valla ben şöyle bakıyorum mevzuya eğer iki takım da kalabilecek durumdaysa aman öteki kalmasın para benim tuttugum takıma gelsin demem ama kendi takımım elendi varsayalım o zamanda devam eden öteki takımı desteklerim diye bir şey söz konusu olmaz,, kazanabiliyorsa kazansın kendi sorunlarıdır, ben kendi takımıma bakarım, dünyadada bu işler böyledir

0|1
    0|0
  • para verseler feneri gene desteklemem

0|1
    0|0
Yükleniyor...