Aşırı hoşgörünün insan ilişkilerine etkisi nelerdir?

Aşırı hoşgörünün insan ilişkilerine etkisi nelerdir?

Kadın erkek ilişkisi olur ,sevgili olur normal arkadaş ilişkisi de olabilir her açıdan ele alabilirsiniz konuyu.

Olumlu veya olumsuz düşünceleriniz nelerdir bakalım ?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı hoşgörü zarar, çok eskiden olsa değerin anlaşılırdı ama bu devirde etrafımda görüyorum adam kardeşinden bile menfaat beklentisi içinde, herkes ayrı bir havada, sen adamın her yaptığına hoşgörülü bir şekilde karşılık verirsin amacın ister iyi ister kötü olsun, ters teper... Adam senin iyi niyetini ve güler yüzünü bir beklentiye girerek kullanmak ister, bence her şeyin ayarını bilmek lazım, fazla iyi olmayacaksın ki yüz bulup saçmalamasınlar.

0|1
    0|0
    • Hocam güzel cevap.İyilik-hoşgörüden anlamıyor insanlar aynen çok doğru malesef

• Valla hocam insan taklidi yapan çok var evet:D

Kızlar Ne Diyor 4

• aşırı hoşgörü gösteren taraf zarar görür. herkes gerektgnde yeternce hoşgörü gösterirse ilşkinın zedelenmesini engeller

0|1
    0|0
    • Evet. Bence insan ilişkilerinde özellikle ikili ilişkilerde aşırı hoşgürüsüzlük aşırı hoşgörüye nazaran daha fazla.Bence iki zıt kutup durumun aşırı olması yüzünden çoğu insan ilişkleri yürümüyor ve sekteye uğruyor ülkemizde.

• Duygulara hakim olmak zordur. Bazen ders alsanda duygularn baskin cikablyo:)

• :) eet efkar bastı puff..:P gene

şaka şaka hehe

• tepene çıkıyolar arkadaşım. hiç haketmediğin davranışlar görebiliyosun. aslında kişisine çatmakla alakalı bir durum biraz da. şans diyelim...

0|1
    0|0
  • hoşgörü iyidir dozunda. aşırısında kendine zararı oluyor herkese gerektiği gibi davranılmalı

0|1
    0|0
    • sence dozu ne olmalıdır bunun? cevaplar güzel bu arada

• yani her görüşe her söyleme aa evet katılıyorum ya da işte kbul ediyorum ben de bunları dememeli söylemeli açıkça fikrini . örnek gelmiyor aklıma şimdi durduk yere :D

• bu durumun karaktersiz insanlar tarafından her iki durumda da manipule edildiğini görüyoruz.:)

• hoşgörülü yaklaşırsan bunu anlayan beyinlere, seni güdümü altına almaya çalışır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...