Galatasaray'ın şampiyonlukları sorgulanmalı mı?

Aziz Yıldırım'ın dün geceki konuşmasından sonra, Galatasaray'ın şampiyonlukları sorgulanmalı mı? Spor mahkemeleri kurulmalı mı?

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir Galatasarayliyim eyer oyle birsey varsa tabiki sorgulanmali. suphe duyuyolarsa

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Fetösarayın şampiyonlukları geçmişteki yöneticileri futbolcuları tek tek incelenmeli

0|4
    1|6
    • 3ay

Hakan Ünsal, Emre Belezoğlu, Okan Buruk

• 3ay

Aynen serefsz bunları asmalı şampiyonlukları caldılar bu sikesaraylılar

• 3ay

fetösaray a:SDada - - - - -

• Yohmina😒

0|0
    0|0
  • Maziyi acmanin anlamı yok bka sarmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Üç kağıtçılar şike yapar, şikeyide 6alatassaray

0|1
    1|2
  • Benim bildiğim UEFA tarafından tescilli şikeci klüp Fenerbahçe. Sorgulanması gereken bir şey varsa 3 Temmuz sürecidir, ötesi değildir. Öküz altında buzağı aramayın.

0|1
    0|1
  • olaya bir takımın şampiyonlukları olarak bakarsak mevzuya doğru yaklaşmış olmayız
    belli bir dönemden sonraki şampiyonluklar incelenebilir ama bununda bazı şekil şartları oluşturulmalı, hakem, mhk, federasyon içindeki ceza kurulları ve bunlar arasında bir homoöen bir bağ varsa somut bir şekilde tesbit edilip ve maça tesiri ispatlanabiliyorsa pekalada incelemeye alınmalıdır

0|1
    0|0
    • 3ay

1998 yılından sonraki, tüm şampiyonluklar incelensin, ama spor mahkemeleri incelesin. Şike varsa, şiken yapanın yanında, şikeci de yargılansın. Hem ceza mahkemeleri, hem de spor mahkemeleri yargılasın.

• 3ay

bize yüksek lisansta ticaret hukukuna yönlendirdiler hep..

• 3ay

iyi gene ya ben ne yapam benim durum daha fena spor yöneticiliği üzerine yaptım yani anlayacağın boş işler yaptım :D

• Tabii hepsi geri alınsın...
    Arsenal şike yaptı UEFA kupasını haketmedi Galatasaray. hele süper kupa real Madrid resmen maçı sattı

0|0
    0|0
  • Abartı olur bence

0|0
    0|0
  • Hayır esas Fetullah Gülenin Allaha ettiği dualar sorgulanmali

0|1
    0|0
  • azizin mk yeter be kim ne bok yerse yesin :D :D

0|0
    0|0
  • Olaya taraftar gözüyle değil de vatanını seven biri olarak bakabilirsek adalet herkes için sağlanmış olur.

0|0
    0|0
  • Neyine sorgulanacak? Fetö Amerika'nın terör örgütü amacı Türkiye yönetimini ele geçirmek. Amerika neden Süper Lig şampiyonunu iplesin?

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kaldı. Ben Fbliyim ama artık ileriye bakalım Türk futbolu nasıl ilerler buna çözüm arayalım

0|0
    0|0
  • şikenin kralını 6s yapmış aziz yıldırımın her dediği çıkıyor ne demişti ne şikesi ülke elden gidiyor diye dediğide çıktı ;)

0|0
    0|2
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Şikesaray

0|0
    0|1
  • ksnkle sorgulanmalı

0|0
    0|0
  • Fener kendine baksın once

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk 2 3 oyuncuyla alınan bişey değildir. NBu oyuncuların şampiyonluğa katkısı nedir oynadıkları oyun dışında? Galatasaray yensin diye mi oynadınız mı diyecekler? Ha teşvikdi gizli bişeydi varsa bulunsun. Ama 15 yıl öncesinden bahsettiğimizi de unutmayalım öyle bişey varsa bile delili ni bulmak kolay olmayabilir. Fenerin operasyonunda bile bir yığın delilin yok edildiği söyleniyo hala ki bu işler kolay değil öyle.

0|0
    0|0
  • Evet ilk önce sorgulanmaya uefa ve süper kupadan başlanmalı..

0|0
    0|1
Yükleniyor...