Kızların dikkatini çekmek icin neler dersiniz neler yaparsınız?

Kızların dikkatini cekmek icin neler dersiniz neler yaparsınız?. Nasıl laflar atarsınız? Hoslandığınız kızlara mı laf atarsınız yoksa her kıza laf atar mısınız?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• biraz egom tavan yapmış gibi görünecek ama cevabım "görünmem yeter . " olacak

neden dersen zaten otomatikman dikkat çekiyorum . giyim tarzımdan tut , eğlenmeme kadar farklıyım çünkü . cok mu yakisikliyim? Yöö, alakası yok. kendime göre bir havam var o kadar.

ve simdi söyleyecegim sey kesinlikle ego&tavan olayı olacak ama bu konuda egom var evet . "kafama takarsam, illaki koluma da takarim . ''

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hİç bir kıza laf atmam..

0|0
    0|0
  • hiç bir kız için şekilden şekile giremem. beğenecek sevecekse doğal halimi olduğum gibi sevmeli. Uğraşamam öyle kasıntılıklarla.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede basit bir "Merhaba" demen senin potansiyel bir sapık olduğun izlenimini ortaya çıkartabilirken laf atmak da neymiş.!

0|0
    0|0
  • salak kızlar ilgimi çekmiyor kızları dikkatini çekmek çok kolay zaten bir şey yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hoşlandığın kıza lafmı atılır :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde kızlara laf atmam

böyle bir terbiyesizliğe gerek yok

0|0
    0|0
  • Hikaye anlatirim.. En orjinalinden. Hemen etkilenirler. Gozlere bakmayi falan demiyorum.

0|0
    0|0
  • Şeyimi açar gösteririm. Cüzdanımı. :D

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam hele hele laf atma olayı falan hiç olmaz

0|0
    0|0
  • Bakışlarımdan etkilenirse gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • bn utanırım bı bok dıyemem.laf atsan serseri olursun.atmasan odun derler:)))

0|0
    0|0
  • hooooooooooooppp burdayım!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...