FETO/PYD nin askeriye içinde faliyetlerine inanıyorsunuzda neden spor içindeki şike kumpasına inanmıyorsunuz?

Gülen hareketinin askeriye içindeki faliyetlerini, yargı içindeki faliyetleri, polis içindeki ve devlet içindeki yapılanması hali hazırda deşifre edilmiş ve edilmekteyken... Futbolda ki şike kumpasına neden inanmıyorsunuz? Görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
3ay arkadaşlar görüşlerinizi açık yüreklilikte belirtin bunda sıkıntı yok olmaz da ama nasıl ki sizlere görüş sunma hakkı tanıyorsak burada lütfen sizlerde medeni insanlar gibi karşınızdaki insanların görüş bildirme hakkını ellerinden almayın...
3ay Gülen hareketinin askeriye içindeki faliyetlerini, yargı içindeki faliyetleri, polis içindeki ve devlet içindeki yapılanması hali hazırda deşifre edilmiş ve edilmekteyken... Futbolda ki şike kumpasına neden inanmıyorsunuz? Görüşleriniz nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• İşlerine gelmiyor çünkü fetösaraylıların

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten eski fetöcüler itiraf etti bir sabahleyin bilet kuyruğundaki taraftarı görünce ilk fb yi ele geçirmeye karar verdi diyolar

0|1
    0|0
    • 3ay

bu iş derinleştirilebilirse iyi bir araştırmayla bu tabi benim fikrim hakemlerden tutta, federasyon başkanları veya yöneticileri, merkez hakem kurulu ve alt kurullar, saha ve maç gözlemcileri, spor yorumcuları gibi her kademeden görünürde bağımsız ama birlikte hareket eden bir yapılaşma var gibime geliyor, kulüp olarak fenerbahçe operasyondan söz etsekte daha büyük çaplı bir şey var bence

• 3ay

Fetöcüler ve onlarla iş birliği yapan fenerbahçe düşmanları var dün ntv de aziz yıldırım birinin adını verdi

• 3ay

evet o açıklamaları izledim

Kızlar Ne Diyor 1

• Dün gece ntv ve ntv spor adlı kanallar 3,5 saay ortal yayın yaparak, azizi konuşturdu.
    ntv spor tamam da ntv gibi bir haber kanalı, ordumuz suriyeye girmişken, böyle önemli bir gündem konusu varken, hatta son yılların en önemli gündem konusu varken nasıl olurda ordumuzun suriyeye yaptığı operasyon yerine ntv sporla bir olup ortak yayın yapar? Hemta tam 3,5 saat?
    İşte asıl kumpaslar şu an kuruluyor...

1|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne kumpasi lan. Tapeler ortada para alışverişleri belli bazi kişiler suçlarını itiraf etti halen kumpas diyor at gozlukluler

0|0
    1|2
    • 3ay

bu örgütün diger alanlarda yaptığı faliyetlere inanıyoruz ama, kendi cenahından olan polisle tutanak tutturup kendi cenahından görevli savcıya hakime götürüp kararlar çıkartıp gibi işlemler yapılıp daha sonrada bu çıkan sonuçların ve mahkemelerin geçersiz oldugunu söylüyoruz da bu spor alanındaki bir benzeri gelişmelerde niye aynı avrı gösteremiyoruz, digerinde mi samimiyiz yoksa spordaki olayda mı samimi değiliz acaba -.- futbol didişmeyle düze çıkmaz bunu bilmek gerekir.

• 3ay

Soruma cevap ver. Milyonlarla oynayan bir insanın tarla surmeyle ne işi olur? Rakip takımın futbolcularına niye yanındaki adamlarla para gönderir? Niye cikipta şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım der?

• 3ay

nasıl ki öteki davalarda kurgular yapıldıysa bu da böyle bir şeydi aslında aynı tezgahı ordada yaptılar burdada, sıg tartışma istemiyorum aslında, burda sen biraz Fenerbahçey odaklanmışsın ama ben burda bu iş derinleştirilebilirse iyi bir araştırmayla bu tabi benim fikrim hakemlerden tutta, federasyon başkanları veya yöneticileri, merkez hakem kurulu ve alt kurullar, saha ve maç gözlemcileri, spor yorumcuları gibi her kademeden görünürde bağımsız ama birlikte hareket eden bir yapılaşma var gibime geliyor. kulup olarakta Fenerbahçe operasyon boyutu var benim gördügüm bu. Sporu isimler ve takımlar üstünden tartışırsak kör dövüş yaşarız

• Sporda da var. Özellikle Fenerbahçe de. Geçen sene hep 90+ karda atiyordu fener. ve bak bu sene kazanamiyor. Kol gibi sokulurlar fenere bu sene hemdede mahalle takimlari;))

0|0
    0|0
  • aynen valla fetö deşifreye inanılıyor da şikeye niye inanılmıyor çok güzel soru sormuşsun kardeşim

0|0
    0|2
    • 3ay

sagol aklıma takıldı sormak ve görüş almak istedim eyvallah

• 3ay

sen soruyu belki yanlış mı anladın acaba son yorumundan bu kanıya vardım çünkü sorudaki amaç bu örgütün bir çok alanda toplumu dizayn etme çabası olduguna değindim ve ele geçirme çabası oldugunu degindim hatta örnekledim askeriye içinde, yargı içinde ve polis içinde bu listeyi uzatmak mümkün, soru bu andan sonra başlıyor bu girişimlerde bulunan bir örgüt Fenerbahçe ile ilgili bu kumpası niye kurmamış olsun, digerlerine milletçe kahir eksende inanıyoruz ama futboldaki bu duruma niye inanmıyoruz bunu sormak istedim :D

• 3ay

yani öteki inanma halinde mi samimi değiliz yoksa bu durumda mı samimi davranmıyoruz sorum buydu :D

• Ust duzey bir fetocu sirf aziz yilmaza gicik oldugu icin feto yapti demisti

0|1
    0|0
    • 3ay

Hüseyin Gülerceyi diyorsun sanırım o programı bende izlemiştim cnntürk te bir kısım açıklamalar yaptı evet

• 3ay

Aynen

Yükleniyor...