Sorum erkeklere.......

içinden geldigi gibi davranan bir kız düsünün.

İicinden ne geliyorsa onu yapıyor mesela yoldan gecen bir erkege bile laf atıyor bir erkegin ona baktıgını gördügünde göz kırpıyor ne var der gibi falan filan. Rahat bir kız yani ama niyet kötü degil :D siz bu kız iicn ne düsünürdünüz ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler ya da ben o tarz kızları sevmem kız dediğin biraz agır baslı olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana göz atsa hemen yemeğe çıkma teklif ederdim. Niyetim kötü değil senle gelemem derse ağzını burnunu kırardım oracıkta. Ümit ver, sonra verme... Yok öyle

0|0
    0|0
  • tam bir o* derdim erkeğe kaş göz yapan ve laf atan kızdan ne hayır gelir. ve şunu unutma böyle yapan bir kızın niyeti kesinlikle iyi olamaz kesinlikle eğer sen böyleysen bu anlayışından vazgeç derim başın beladan kurtulmaz çünkü

0|0
    0|0
    • hani böyle her gördügü kıza bakan tipler olur ya öyle insanlara karsı icinden geldigi gibi davranan diyorum

• valla herkes içinden geldiği gibi davransaydı bu dünya nolurdu Allah bilir. bir kız kendine bakıldığını hissettiğinde önüne bakmalı başka biryere değil ve ağırbaşlı ve nasıl davranmasını bilmeli yerinde hareketler yapmalı öyle sağına soluna bakan erkek gibi davranan kızdan hayır gelmez

• Kaşarizim in başlarında

0|1
    0|0
  • yirim ben o kızı yirim

0|0
    0|0
  • Rahat kiz olmak bu degil ki... Bu farkli bisey. Kasinan kiz gibi bir sey.

0|0
    0|0
  • benim anlayışıma ters bir kız

0|0
    0|0
  • o kız normal arkadasım dahi olamaz,güle güleee derim

0|0
    0|0
  • nasıl bir antazi bu sonra grupmu yapıyorlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...