Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum

Eski sevgilimle sorunlu bir şekilde ayrıldık. Ona çok kızgın ve kırgın olduğum için artık hiçbir şekilde görüşmek istemediğimi söyleyip tamamen bitirmiştim oda bunu kabullenmişti ama aradan bir hafta falan geçtiğinde mesaj atmaya başladı bende görüşmek istemediği dile getiriyordum hep hatta bazen sert şekilde bile söylüyordum bunu. Oda tamam artık rahatsız etmicem demesine rağmen bir kaç gün sonra tekrar mesaj atıyordu. Ayrıldıktan bir süre sonra benim ona olan kızgınlığım falan her şey bitti artık mesaj attığında hiçbir şey olmamış gibi konuşuyordum ama aklımda ilişkiye tekrar başlama fikri yoktu istemiyordum ama hala seviyordum. Böyle normal konuşmaya başladık sonra o tekrar başlamak istediğini söyledi ben bunu istemediğim zaman bir süre ısrar etti sonunda tamam istediğin gibi olsun artık görüşmeyelim daha rahatsız etmem seni dedi bende sen bilirsin dedim. Bugün aynı şeyi tekrar yaptı bu kez kendisi görüşmeyelim dediği halde mesaj attı.Sizce derdi ne bir türlü anlam veremiyorum yaptıklarına. ? Tekrar birlikte olmak istese bile bunun için uğraşmıyor ayrıca.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Seviyor sana bağlı anlasana be :S seni çok seviyor hep aklındasın başkasıyla bile çıksa sen olcaksın hep aklında bence bir defa daha şans ver ona hadi..

0|0
    0|0
    • son cümlem dikkatini cekti mi bilmem. cok seviyor madem insan ugrasır dimi sadece söylemekle olmuyo yaptıgı hatanın farkına vardıgını göstermez bu.

• peki simdi ona bir sey söylemek istiyorum ne desem bu konudada bir akıl versen cok güzel olurdu :)

• ekle beni herşeyi anlatim hem benim yaşadıklarımıda anlatim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...