Yazın silip mayo giymeyi düşünüyorum

1,5 senedir fitness yapıyorum hafif göbeğim çıktı fitness için yemek zorunda olduğumdan 1 aya götüreceğim.Fiziken iyiyim maalesef link koyamiyorum.

Sonuc olmak bu yaz silip mayo giymek istiyorum haliyle cinsel organımda slipten çok belli oluyordu siz bayanları rahatsız eder mı yanlış anlamayın erekte olma durumu değil izi çıkıyor haliyle.Fizigim düzgün ama cogu kisiden rahatsız olduğunu duydum sizin görüşlerini merak ediyorum.Gerekirse bacaklarimdaki tüylerimde aldirmayi düşünüyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Giymeyin ya çok kötü duruyor.

0|0
    0|0
    • Kötü gelen tam olarak ne onun cevabını almak istiyorum turk diliyle baklavalarım adonis izim var bacaklarım kasli göğüsüm kare sekili omuzum geniş o yonden sıkıntı yok yani görüyoruz fiziğimde çok kötü olan nice tipler neler giyiyor gözünüze kötü bir manzara belirmesin su iz olayımı kötü ?

• Olur ben söylerim diğer bayanlara

• Onu demıyorum yanı hıc bır fark yok anatomımız farklı oldugumuz ıcın sızın bır yerınız bızım bır yerımız halıyle bellı oluyor bunun onune gecemeyız.Ama benım hala anlamadıgım bızım organımızın ızı cıkması neden sıze kıyasla daha kotu gorunuyor acaba toplum kaynaklımı yoksa genel kanıda kılolu kıllı bakımsız ınsanlar gıydıgındekı goruntuden mı ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Slip mayo dedi biri vursun beni .

0|0
    0|0
  • yapma öyle bişey...

ha slip bu ara italyada moda ama emin ol orada bile beğenilmiyor...

0|0
    0|0
    • Hadi ya moda olduğunu duymamıştım amalarımı olan güzel durması zaten

Yükleniyor...