Hiç otobüste metroda birine aşık olup peşine düştünüz mü ?

malum ömrümüz otobüslerde toplu taşımalarında gectı halada geçiyor buralarda hiç birine aşık olup unutamadığınız oldu mu ya da inip peşine düştüğünüz ben bir kac kere denedim bir kızın pesine dustum ya kızın çıktığı birisi çıktı ya da kız ilk durakta indi bende hay böyle şansın deyip geri dönerdim her seferinde bazende in kızı takip et bidaha bin onuda yapamıyoduk ki cepte para olmuyodu ah ulan ah ey gidi günler ;) otobüs aşkları ömrümü yedi yaw :))

• Evet 500 t de tanıstık evlendik mutluyuz
    A seç
  • Hep ilk durakta iniyolardı yaw
    B seç
  • Benim peşimde ne erkekler vardıda ben yüz vermiyodum
    C seç
  • Otobüsmü o ne yaaa oha falan oldum yani simdi varya
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1328

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• birkaç kere denedim diyorsan asık olmamıssındır zaten;) asıksan cebindeki son parayla bilmediğin bir sehirde ortada kalmayı bile göze alacak kadar düsünmeden atlar gidersin :)

0|1
    0|0
    • yaw ciddi olsam giderim tabi yahu ıstanbul ıcınde nere takıp etcen kız hem öürencılık zamanı takıp etcez akbılde para yok ne yapcaz ındı bındı hesabı derken para yok :))))))

• yok ya basıma gelmedı :))

her indiğimde arkamdan bakıyorum kımse gelmıyo :(( :)

2|1
    0|0
  • Evet 500 t de tanıstık evlendik mutluyuz 4 dene bebişimiz var <3 -.-

1|1
    0|0
  • Benim peşimde ne erkekler vardıda ben yüz vermiyodum

0|1
    1|2
  • Otobüs aşkımla aynı kursta olduğumu farketmiştim ertesi gün sonra meğer bende onun otobüs aşkıymışım :)):))

0|0
    0|0
  • Oha falan oldum yani.

Toplu tasima araclarini kullanmiyorum efem.

0|1
    3|2
  • bir defasinda arabanin sileceginin altinda not buldum numara ile tanismak istedigini yazmisti biri bazen aklima geliyor arasamiydim acaba diye:D

0|0
    0|0
    • ara yaw belkı zengın adamdır yırtarsın

• Benimde arabamın sileceğinin altına not koymuştu biri. Beni ara, ben İbrahim yazıyordu.

• demek ki homoseksuelleri kendine cekiyorsun:D yapacak birsey yok:D

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Benim peşimde ne erkekler vardıda ben yüz vermiyodum...

1|1
    1|3
  • Otobüsmü o ne yaaa oha falan oldum yani simdi varya

0|0
    0|2
  • Benim peşimde ne erkekler vardıda ben yüz vermiyodum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• sap gibi bakışıyoz başka bişi yok bir kere her sabah aynı duraktan bindiğimiz kızla konuşmaya karar verdim sürekli bakışıyoduk gelince yanına gittim günaydın dedim kız cevap bile vermedi sanki hiç bakmıyodu bende madem konuşmuycan niye bakıyon dedim gidermisin ya of dedi senin a.ına koyum dedim yüzüne karşı kafasını çevirmişti ama ben onun yüzüne doğru dedim duyduda bişey demedi hala arada sırada denkleşiriz bakıyomu dersen yinede bakıyo

0|1
    0|0
  • vapura doğru yürüyodum, pileli etekli ayağında topuklu ayakkabıları olan bir kız, siyah saçlı buday tenli tam bir goddes. aynı yöne doğru yürüyoruz, ayakkabısında bir problem var arada bir eğilip ayakkabıyı düzeltiyo. o arada hafif frikikler veriyo, tüm beşiktaş hatuna bakıyo bu arada. vapura bindik açıkta tam karşısına oturdum, ayakkabılarını çıkardı, hayatımda grüp görebileceğim en güzel ve en bakımlı ayaklara sahipti, biraz oynattı ayaklarını falan sonra tekrar giydi. kadıköyde indikten sonra yarım saat peşinden takip ettim. sonra bir kuaföre girdi ben de yoluma devam ettim, eminim geçtiği sokaklardaki herkes gün boyu onu konuşmuşlardır. tam bir tanrıçaydı.

0|0
    0|0
  • Birkaç kere bakıştığım oldu fakat hiç bu kadar ileri götürmeye gerek duymadım. Birkaç gözgöze gelme için bu kadar zahmete gerek yok bence :)

0|0
    0|0
  • Hocam hangi arada aşık oldun bide inip peşine düştün.. kız sana pas atması lazımki peşine düşes,n sevgilisi falan olan kız zaten pas atmaz sen kendin gelin güvey olmuşssun bence

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında camdan dışarı bakıyormuş gibi yapıp camdam kesişmeler çok oluyor.

Sonuç: Yalnızlık kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın!

0|0
    0|0
  • Bir kez birini takip ettim kız beni derinden çarptı arkasına düştüm evini öğrendim

Sonra evlerinin etrafında çok geziindim kızın dikkatini çekene kadar uğraştım

neyseki fazla surmedi kızin dikkatini çektim uzun surmedi sevgili olduk 5 6 ay

Hevesim geçti yok oldum;)

0|0
    0|0
  • maziyi hatırladım bir an :D hemde ne aşık olmuştum :D kamerayla gizlice çekim yaptığım olmuştu görenler sapık sannetçekk diye korkuyordum lise 2 zamanlarıydı tabi :D

0|0
    0|0
  • böyle soruda olmazki askerdeydim çarşıya çıkmıştım mağlum otobüsler gelirken otobüs kalabalıktı tam karşıma bir kız oturdu dizlerimiz dizlerimize değiyor nerdeyse nefesini hissedecem bana onu hatırlattın :)

0|0
    0|0
  • Bağa bahmiyler :(

0|0
    0|0
  • daha kimsenin peşine düşmedim ama bir keresinde elimdeki gazeteye numaramı yazıp vermiştim otobüste mesajlaşmıştık : )

0|0
    0|0
  • Bim ,de ki kıza yazdım ama olmadı

kız uzun zamandır bu tür şeylere yanaşmıyormuş

herhalde evlenmek için bekliyor

0|0
    0|0
  • yok düşmedim ama hoşlanmak değil ama ciddi çok hoşlanırs aşık olursam düşebilirim tabiki.. o potansiyel var bende:)

0|0
    0|0
  • link :(

0|0
    1|0
  • Toplu taşıam araçlarlarındaki aşklara inanmıyorum, birçok inenin ardından çaresizce bakınca insanın inancı kalmıyor :D :D

0|0
    0|0
  • Otobüslerdeki kızlar iş stresinden bence bakılması zararlı varlıklar olarak görüyorum hele ki 500t 16 c 16 s bunlara dikkat kız bakar iken sizi bir yandan da imha edebilir :)

0|0
    0|0
  • bbirkaç dakika gördüğün kişiye aşık olunmaz. oldum diyen de kendisini aşık etmeye çalışıp oluyor.

0|0
    0|0
  • Bi etkilenme oluyor ama peşinden de koşmuyorum.

0|0
    0|0
  • hiç otobüs kullanmıyorum o yüzden boyle bir maceram hiç olmadı :D

0|0
    0|0
  • Ya kız sapık falan diyebilir, yolun ortasında bağırabilir XD Çok riskli işler bunlar.

0|0
    0|0
  • ümit fakirin ekmeği mode on.bu işten bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...