Hiç otobüste metroda birine aşık olup peşine düştünüz mü ?

malum ömrümüz otobüslerde toplu taşımalarında gectı halada geçiyor buralarda hiç birine aşık olup unutamadığınız oldu mu ya da inip peşine düştüğünüz ben bir kac kere denedim bir kızın pesine dustum ya kızın çıktığı birisi çıktı ya da kız ilk durakta indi bende hay böyle şansın deyip geri dönerdim her seferinde bazende in kızı takip et bidaha bin onuda yapamıyoduk ki cepte para olmuyodu ah ulan ah ey gidi günler ;) otobüs aşkları ömrümü yedi yaw :))

• Evet 500 t de tanıstık evlendik mutluyuz
    13% (3)6% (1)10% (4)Oy Ver
  • Hep ilk durakta iniyolardı yaw
    30% (7)65% (11)45% (18)Oy Ver
  • Benim peşimde ne erkekler vardıda ben yüz vermiyodum
    26% (6)0% (0)15% (6)Oy Ver
  • Otobüsmü o ne yaaa oha falan oldum yani simdi varya
    31% (7)29% (5)30% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 28

• sap gibi bakışıyoz başka bişi yok bir kere her sabah aynı duraktan bindiğimiz kızla konuşmaya karar verdim sürekli bakışıyoduk gelince yanına gittim günaydın dedim kız cevap bile vermedi sanki hiç bakmıyodu bende madem konuşmuycan niye bakıyon dedim gidermisin ya of dedi senin a.ına koyum dedim yüzüne karşı kafasını çevirmişti ama ben onun yüzüne doğru dedim duyduda bişey demedi hala arada sırada denkleşiriz bakıyomu dersen yinede bakıyo

0|1
    0|0
  • vapura doğru yürüyodum, pileli etekli ayağında topuklu ayakkabıları olan bir kız, siyah saçlı buday tenli tam bir goddes. aynı yöne doğru yürüyoruz, ayakkabısında bir problem var arada bir eğilip ayakkabıyı düzeltiyo. o arada hafif frikikler veriyo, tüm beşiktaş hatuna bakıyo bu arada. vapura bindik açıkta tam karşısına oturdum, ayakkabılarını çıkardı, hayatımda grüp görebileceğim en güzel ve en bakımlı ayaklara sahipti, biraz oynattı ayaklarını falan sonra tekrar giydi. kadıköyde indikten sonra yarım saat peşinden takip ettim. sonra bir kuaföre girdi ben de yoluma devam ettim, eminim geçtiği sokaklardaki herkes gün boyu onu konuşmuşlardır. tam bir tanrıçaydı.

0|0
    0|0
  • aşık olmak hikaye bunlar ama hasta olursun,çok beğenirsin.otobüsde uyuyan güzeli görürürsun oh yeah dersin ama otobüs metro hatun tavlmak için uygun bir platform değil.Toplum hala böyle şeylere alışık değil.Otobüste veya metroda her sabah düzenli olarak görüğün kişiye yapılacak bir şey bu aslında çünkü konulu olması lazım.ufak günaydınlarla başlarsın tanışırsın yapmadığım şey mi yaptım ama oldu bitti ilişki sonuçta.geçmişte kaldı.

0|0
    0|0
  • Birkaç kere bakıştığım oldu fakat hiç bu kadar ileri götürmeye gerek duymadım. Birkaç gözgöze gelme için bu kadar zahmete gerek yok bence :)

0|0
    0|0
  • Hocam hangi arada aşık oldun bide inip peşine düştün.. kız sana pas atması lazımki peşine düşes,n sevgilisi falan olan kız zaten pas atmaz sen kendin gelin güvey olmuşssun bence

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında camdan dışarı bakıyormuş gibi yapıp camdam kesişmeler çok oluyor.

Sonuç: Yalnızlık kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın!

0|0
    0|0
  • maziyi hatırladım bir an :D hemde ne aşık olmuştum :D kamerayla gizlice çekim yaptığım olmuştu görenler sapık sannetçekk diye korkuyordum lise 2 zamanlarıydı tabi :D

0|0
    0|0
  • böyle soruda olmazki askerdeydim çarşıya çıkmıştım mağlum otobüsler gelirken otobüs kalabalıktı tam karşıma bir kız oturdu dizlerimiz dizlerimize değiyor nerdeyse nefesini hissedecem bana onu hatırlattın :)

0|0
    0|0
  • Bir kez birini takip ettim kız beni derinden çarptı arkasına düştüm evini öğrendim

Sonra evlerinin etrafında çok geziindim kızın dikkatini çekene kadar uğraştım

neyseki fazla surmedi kızin dikkatini çektim uzun surmedi sevgili olduk 5 6 ay

Hevesim geçti yok oldum;)

0|0
    0|0
  • Bağa bahmiyler :(

0|0
    0|0
  • daha kimsenin peşine düşmedim ama bir keresinde elimdeki gazeteye numaramı yazıp vermiştim otobüste mesajlaşmıştık : )

0|0
    0|0
  • Bim ,de ki kıza yazdım ama olmadı

kız uzun zamandır bu tür şeylere yanaşmıyormuş

herhalde evlenmek için bekliyor

0|0
    0|0
  • yok düşmedim ama hoşlanmak değil ama ciddi çok hoşlanırs aşık olursam düşebilirim tabiki.. o potansiyel var bende:)

0|0
    0|0
  • Toplu taşıam araçlarlarındaki aşklara inanmıyorum, birçok inenin ardından çaresizce bakınca insanın inancı kalmıyor :D :D

0|0
    0|0
  • Otobüslerdeki kızlar iş stresinden bence bakılması zararlı varlıklar olarak görüyorum hele ki 500t 16 c 16 s bunlara dikkat kız bakar iken sizi bir yandan da imha edebilir :)

0|0
    0|0
  • link :(

0|0
    1|0
  • bbirkaç dakika gördüğün kişiye aşık olunmaz. oldum diyen de kendisini aşık etmeye çalışıp oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç otobüs kullanmıyorum o yüzden boyle bir maceram hiç olmadı :D

0|0
    0|0
  • Hep ilk durakta iniyolardı yaw

0|0
    0|0
  • evlenene kadar nerdeyse hegün :O

0|0
    0|0
  • tanımadığınız birisinin peşinden taciz edercesine takip etmek sapıkca bir durum olsa gerek

0|0
    0|0
  • Bi etkilenme oluyor ama peşinden de koşmuyorum.

0|0
    0|0
  • Ya kız sapık falan diyebilir, yolun ortasında bağırabilir XD Çok riskli işler bunlar.

0|0
    0|0
  • 500 t de tutunmaya yer aramaktan kızlara bakamadım

0|0
    0|0
  • içinde oldugum durum :)

0|0
    0|0
  • ümit fakirin ekmeği mode on.bu işten bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Gençken hızlıydık hep tosladık :(

0|0
    0|0
  • valla bu dediğini çok hayal ettim de bikere bile birine bişey demedim gidip.ne diyorsun ki gidip

0|0
    0|0
Yükleniyor...