Neden Bjkliler Fenerbahçeye dediklerini demiyorlar?

Lig bitti Fenerbahçe transfer yaptı Gökhan yerine Vander Wiel'i aldı burada soru sordum sizce nasıl transfer diye Bjkliler dediği Fenerbahçe alışması zaman alır ligin ilk yarısını götürür dediler peki şimdi soruyorum Bjk lig başladıktan sonra transfer yaptı peki alışma süreci olmıyacak mı. Direk oynuyacaklar mı. Talisca, Nasri ya da Aboubakar bunlara da alışma süreci var ligin ikinci yarısına kadar birşey beklemiyoruz diyecekmisiniz yoksa Fenerbahçe transferini kıskandığınız için mi böyle dediniz.

• Fenerbahçe transferini kıskanddığımız için öyle demişdik.
    0% (0)33% (3)25% (3)Oy Ver
  • Bjk de alışma sürecine gerek yoktur.
    0% (0)56% (5)42% (5)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bazılarının futbol bilgisi kısıtlı malasef taraflı yorum yapıyorlar.
    33% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    67% (2)11% (1)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 68 yaşındaki dicki tuttu

0|1
    0|0
    • 3ay

Neden Şenol Gün 66 yaşında Fatih Terim 64 yaşında Mustafa Denizli 68 yaşında bunlar gelince sorun yok sen bunların yaşını bimiyordun dimi çok mu Dick tutmayı seviyorsun.

• Şimdi sen Nasriyi de beğenmezsin bence hakim nasriden 10 kat daha üstün dersin dermi dersin harbi bak :D

0|1
    0|0
    • 3ay

100 kilo lan adam sorunlu adamın maçı var ertesi gün gece kumar oynamaya gidiyor Şenol Güneş ile antlaşamazlar. Sence çok mu iyi oyuncu Nasri. Geçen yıl neden hep kadro dışıydı.

Yükleniyor...