Fenerbahçe yeniden bu kimliğini kazana bilecekmi?

Fenerbahçe yeniden şampiyonlar ligi geleneğini kazana bilecekmi yoksa bir çok efsane takım gibi tozlu kitaplar arasında kaybolup gidecekmi?

Yabancı bir taraftarın şampiyonlar liginin resmi sayfasının paylaşımına attığı yorum. :(

Fenerbahçe yeniden bu kimliğini kazana bilecekmi?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence fenerbahçe eski günlerine zor döner çok isterdim ama bunu takıma sormak lazım kaç yıldır sampiyonlar liginde görmek istiyoruz ama maalesef ses yok galiba uzun sürede böyle devam edecek.

0|0
    0|0
  • iyide :D şaka bir yana yav fener cl de oha :D yav ajax manu chelsea inter liver lyonla fener bir mi tutuyolar allahım :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaşın 18 2004-2010 yılları velettin doğal bilmemen.

• 3ay

iyide fener şampiyonlar ligi geleneği yokki beşiktaşında yok, trabzonunda ben gsli değilim ama tek gsinin var ne yaızkki belki şike sürecinden dolayı siz gidemediniz ama yeterli deneyiminiz yok yani

• 3ay

Dostum 2004-2010 yılları hep Fenerin avrupa yıllarıydı. şöyle böyle diye bir açıklama yapamam Fenerin deneyimi yok demişsin sen ciddimisin ya. gs için gelenek var demişsin ulan 2010-2011 şampiyon oluyoruz. bir kumpas cl ts gidiyor 2013-2014 şampiyon oluyoruz. avrupa cezası cl gs gidiyor ne bekliyorsun acaba bu durumda. az araştır Fenerin avrupa maceralarını özellikle o yıllar.

• Önce oraya katılması lazim

0|0
    0|0
    • 3ay

Her efsane gibi oda zamanı gelince küllerinden doğacak.

Yükleniyor...