Aziz Yıldırım Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Taraflı tarafsız herkes yorum yapsın. Bence Fenerbahçeyi bırakmasının zamanı geldi ve geçiyor. Fenerbahçe başkanı ama rakip takımların başarısını görmekten başka başarısı yok. Her takımın taraftarını bekliyorum görüşlere bel altı vurmadan eleştirirsek iyi olur :)

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yapışmış koltuğa kalkmıyor

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yıldır konuşuyor ama beni konuşturmasınlar demekten başka bişey dediği yok :)

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• adam yüzünden takımdan soğudum yemin ederim

0|1
    0|0
  • Dün seneryoyu iyi ezerleyip 3 saat dinledik bencede gitmeli

0|2
    0|1
  • Sportif anlamda başarısız olabilir ama adamlığı asla tartışılamaz

0|1
    0|0
  • malın önde gideni ya bu kadar canım olur bir insan

0|1
    0|0
  • 'r' leri söylememkten başka yaptığı bir şey yok

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi futbol klübü olmakdan çıkarıp spor klübü yapmıştır. Gs spor klübür kaç başarısı vardır ya da Bjk nin. Bence futbol olarak herşeye bakma.

0|0
    0|3
    • 3ay

eurolig kupasını kim getirdi?

• 3ay

@memo3636 İyi de herkesin göüşüne saygılı olman lazım değil mi mesela Gs Fetocu klüp nerden mi biliyorum. Her eski Gs oyuncusu kaça Gs sponsoru Fetodan içeride daha aaçık ne olabilir. Sence de Fetocu değildir bunları görmene rağmen.

• 3ay

Adalet mi neden her Gs oyuncusu kaçak sponsor Fetodan içeride peki bunlar ne adalet olsa Gs Fetodan yargılanır.3 Temmuzda tek etkilenmeyen klüp neden Gsdir.

• Konuştukları birilerinin zoruna gitmiş güzel :D

0|1
    0|1
    • 3ay

Konuştuğu 3 kelimeden 2 si Galatasaray la :D kim kimin zoruna gidiyor

• 3ay

Aziz başkan gs kapatılsın demediki. gs için sadece incelensin dedi. kulüp kapansın davasınıda Fenerliler değil beşiktaşlılar açtı. Fenerle birlikte devam ettirdi taraftar işi yani.

• 3ay

Zaten isteseler de kapanmaz :) incelensin fetö mensubu olan kim varsa tutuklansın

Yükleniyor...