Boğazım düğümleniyor istemsizce?

Hani böyle mutsuz olursunuz sonra aklınıza o gelir sonra ilk başta boğazınız düğümlenir sonra içinize yumru gibi birşey yerleşir ve bir tuhaf olursunuz her şeyi geride bırakıp çekip gitmek istersiniz sürekli gözleriniz ağlamaklı olur ama ağlayamazsınız çevrenize sahte gülücükler saçarsınız nasılsın sorusuna iyiyim dersiniz ama içinizde fırtınalar kopuyordur,gözleriniz sürekli dalar gider uzaklara ve tekrar en başa sararsınız ve aynı şeyler olur,arkadaşlar siz bundan nasıl kurtulursunuz :'( ? Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Aklından kalbinden çıkarmadıkça üzerinden uzun bir zaman geçmedikçe devam edecek

okurken kendim geliyorum aklıma fazlasını yaşadım hep bir umut bekledikçe dahada üzülüyor insan vazgeçmek en iyisi olacağı varsa zaten olur yapacak bir şey yok malesef üzgünüm...

0|0
    0|0
    • umarım zamanla geçer umarım vazgeçebilirim umarım haklı çıkarsın :'(

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı durumdayım... Şu an boğazımda bir düğüm hopörlerde onun bana yolladığı şarkılar ve beni engellediği facesi... Sadece arkadaş ortamı iyi olur eve gelince akan gözyaşlarına engel olamıyorsun... Dilinde sürekli mesaj atsın diye dualar dolanırken bir yandan da yaptıklarını düşünüp bitmesinin en hayırlısı olduğunu düşünüyorsun ama hiçbir şey onu unutturmuyor...

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ama ben genelde arkadaş ortamında eğlencelerde vs de unutuyorum çünkü hayatımda olacak tek kişi o değil tek iyi o değil önümde bir sürü kişi var hayat da güzel arkadaşlarım var yanımda olan daha ne olsun üzme boşver eğlenceli müzikler dinle dışarı çık vs :)

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum spor salonuna gidiyorum bugün arkadaşımla eğlendim o an unutuyo insan ama yalnız kalınca çok kötü oluyo :'(

• biliyorum özellikle gece uyurken ve sabah kalktığında ilk aklına o kişi geliyor ama biraz zaman ver iki hafta kadar sonra unutcaksın başka kişilerin daha iyi olduğunu görceksin

• umarım.

• ben kurtulamadm gitti bir türlü

0|0
    0|0
  • ölceksin sen :)

0|0
    0|0
  • silmeseydin söylerdim.

0|0
    0|0
    • mecburdum silmeye hesabımı donduracaktım sonra olmadı ekle istersen.

• mecburlukla alakası yok neyse.

• özür dilerim kırdıysam ama kişisel birşey değildi.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu aşkın ta kendisidir. Ya vazgeçersinki mümkün değil, ya da bu tatlı acıyı çekersin. En iyisi ona anlatmak. O zaman mutlu olursun ve o düğümlereden kurtulursun.

0|0
    0|0
    • ulaşamıyosan aranda mesafe varsa peki.

• yeni işlere başla yeni hayatlara yelken aç

0|0
    0|0
Yükleniyor...