Facebookta neden yediğiniz her haltı yayımlarsınız?

Yemek yediğiniz yerleri, hatta resmini çekip yayınlamayı, gittiğiniz sinemayı, oturduğunuz cafeyi, tatildeyseniz şehri ve oteli, abuk sabuk sözleri ve en önemlisi gerçek hayatta 2 lafı bir araya getiremezken sanalda alıntı söz ve şiirler paylaşarak kendini bir şair edebiyatçı gibi giösterip piyasa yapmayı neden yaparsınız? Neden olduğunuz gibi görünmezsiniz? Bir kişinin değerini face de yayınladığı gönderiyi kaç kişinin beğendiği değil yolda yürürken kaç kişinin selam verdiği gösterir.

ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Facebook çünkü neler hissettiğimizi düşündüğümüzü arkadaşlarımızla paylaşabilmemiz için üye olduğumuz bir site de ondan

0|0
    0|0
    • Hımmm bu site ruh halinizi ve yediğiniz haltları yayınlayın hava atın diye mi yapıldı acaba. Olmasaydı napıcaktınız?

• Pardon bana daha önemli konu göstersene bu sitede? herkesin sorunu sağlık ki bayanlara bakıyorum sivilce redl. Kişilik bakıyorum ı ıhh. aşk flört ayrılığa bakma hele aynı şeyler. Cinsellik zaten almış başını gitmiş eee neymiş ciddi konu? Ben burada görmedim daha ekonomi gündem borsa üğlkenin geleceği tartışıldığını...

• Şu an açılan konularda cevapalyan bizlersek en iyi de sorulan sorular üzrinde bilgi verebiliriz. Aramızda doktor yok kalkıp ciddi şeyleri soramayız. Zaten canı sıkılan zaman geçirmek isteyen derdi olan aslında bu sayfada. Ya da sorusu olan. Saçma soruların yanında mantıklı sorular da var. Bırakta o kadar olsun

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanın yediğiyle-içtiğiyle hava atması kadar görgüsüzlük olabilir mi ? Burada da aynı şey var. Akşam ne yediniz, öğlen ne yemek yapayım vs. Git ne zıkkım yiyorsan ye yahu ne halt etmeye yediğini içtiğini anlataraktan insanların yediğiyle dolaylı olarak kendi yediğini mukayese ediyorsun!

1|0
    0|0
    • Görgüsüzlüğün en dik alası zaten. Kim merak ediyor ki senin ne b*k yediğini banane lan. E ozaman yazın akşam kocanla naaptığını? Şu an şuramda diye . az kaldı onu yapacaklar.

• Bri karnım acıktı yazar paylaşır, biri off klozet çok soğuk oturamıyorum yazar, biri ben bu öğretmenin a.* der, biri beğen mesaj yazıyım diye yazar, biri sıkıldım der paylaşır. Gerçekten bunlar çok çocuksu şeyler.

0|0
    0|0
  • facenin amacı o zaten !

0|0
    0|1
  • rahatsız olduklarını sil

0|0
    0|0
  • valla ayda yılda bir bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...