Arkadaslar vucutgeliştirme yapan arkadaslar bakabılır mı?

8 ay aradan sonra spor salonuna gıttım kol ve göğüs calıştım sol kolumu fazla mı zorladım bılmıyom hoca set verdı onu yaptım
Sol kolumu tam duz acamıyorum eklem agrıyor
Sızce bundan mı oldu yoksa gecen spordan sonra gelınce kolumun ustune yattım
Acaba hem hamladım hemde kolummu tutuldu ustune yatınca

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gecikmeli kas agırısı yasıyorsundur muhtemelen. bandajla sar ve cok fazla oynatma agır kaldırma bir haftaya gecmesı gerek eger gecmezse doktora gorun. herzaman söyluyorum ısınmaya cok önem verin uzun sureden sonra bırden agır kaldırmayın kadem kademe lerlemelyıdın

0|0
    0|0
    • 3ay

Isındım aslında ama neden olduysa

• 3ay

özellikle kol çalıştıgın gunler triceps çalışıyorsan eğer ısınmayı çok iyi yapmalısın çunki tricepslerde eklemlere fazla yük biniyor

• 3ay

Ok teşekkür

Kızlar Ne Diyor 1

• Eklem mi acıyor yoksa esnetmeleri yağmadığın için kas mı acıyor bir de üzerine yattığından dolayıdır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fazla ağır kaldırma ya da sol kolunla hafif sağ kolunla normal kilo devam et. bazen öyle kasılmalar olur geçer.

0|0
    0|0
  • Zorlamadan olmuş

0|0
    0|0
    • 3ay

Sence ne zaman gecer yarın salona gıtmm lazım

• 3ay

Gecmeden gideyim deme , kas gevsetici jeller var sür onu birisi masaj yapsin halletsin onu , bandaj falan geçir bide sıcakta gizli iyilesir 2 3 güne düzelir

• 3ay

teşekkür

• Ham ağrısından kaynaklanıyor kolun tutulmuş da olabilir ama ham ağrısı kesindir.

0|0
    0|0
  • İlk başta bendede oldu 3-4 güne geçer zorlamışın

0|0
    0|0
  • kolunu fazla zorlamışsın dostum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne zamana gecer yarın gıtmem lazım salona

• 3ay

dinlendireceksin kolunu yoksa kötü sonuçlara neden olabilirsin tavsiyem biraz salona gitme dinlendiğini hissettiğinde git hocayla da konuş ona göre sana set verir ben apandist ameliyatı oldum tabi baya zaman geçti spor salonunda mekik çekerken sızladı bıraktım gitmiyorum biraz daha zaman geçmesini bekliyorum

• 3ay

tamam

• Yarın sana sırt omuz verir gidersin bişey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...