Uzaylılar var mı ve Roswell olayı gerçek mi?

Sourire
Öncelikle bilmeyenler varsa Roswell olayı hakkında biraz bilgi vereyim.

Roswell UFO vakası, 8 Temmuz 1947 yılında ABD'nin New Mexico eyaletinin Roswell şehrinde meydana geldiği iddia edilen bir olaydır.

Roswell yakınlarına bir uçan daire düşmüş, uçan dairenin enkazı ve uzaylı mürettebatının bedenleri olayı haber alan Ordu tarafından hemen kaldırılmıştır. Kaza yeri karantinaya alınmış ve enkazın tüm parçaları toplanıp, uçakla ABD 8. Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na gönderilerek burada kamuoyundan saklanmıştır.

Amerikalı eski bir askeri yetkili, 64 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etmiştir.

Uzaylıların otopsisi hakkında bir video bile vardır: link

Geçtiğimiz yıllarda ise FBI “bilgi edinme özgürlüğü” gerekçesi ile açılan bir davayı kaybederek, basına bir belgeyle bu olayın gerçek olduğunu açıklamıştır. link Bunlar gündeme yeni düşmüş haberler değil elbet, ancak hala uzaylılar konusu açıldığında herkes bir fikire sahip. Sizce bu olaylardan da yola çıkarak, uzaylılar var mıdır?
Roswell olayına ve uzaylıların varlığına kesinlikle inanıyorum.
Bizden başka yaratıkların var olabileceğine inanıyorum, ancak Roswell olayının doğruluğuna inanmıyorum.
İkisini de saçma buluyorum, bence uzaylılar yok.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlar genel itibariyle oldukça uzun. Buradan görüyorum ki bu konu hakkında herkesin çok fazla değişik fikirleri var... Teknoloji ilerliyor. Neler görücez bakalım? Cevaplarınız için teşekkür ederim :)
Uzaylılar var mı ve Roswell olayı gerçek mi?