Nasri ve Aboubakar gelmesinden sonra Beşiktaş kadrosu, sizce nasıl?

Fabricio
Gökhan Gönül? Marcelo Adriano

Atiba Oğuzhan
Quaresma Talisca Nasri

Aboubakar

nasri ve aboubakar kesin geldi. defansa bir tane sağlam stoper alıncak sizce cl kadrosu için nasıl bence harika, yani 4. torbadan katılan bir takım için mükemmel. en azından gruptan çıkamazsak, uefada iyi iş yapar.

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• 1 hafta öncesine kadar elini ovusturup Beşiktaş geçen seneye gore daha kotu diye sevinenler su ab ne durumda acaba

Ligin tartışmasız en iyi kadrosu Beşiktaş ta , stoper transferinde büyük hatalar yapılmazsa büyük isler bekliyorum

0|3
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• İnşallah KAP'a da bildirilir gelmeleri. Dediğin gibi geriye de sadece stoper kalıyor. O da olursa ligin tozunu attırırız. CL'de iyi iş yaparız.

0|2
    0|0
    • KAP değilde, resmi açıklama bugün yapılacak sanırım. A sporda kesin olarak verildi, nasri ve Aboubakar kesin geldi. gönlün rahat olsun.

• İnşallah kardeşim. İnşallah.

• iyi transferler hayırlısı olsun ligi götürür ama şampiyonlar liginde pek emin değilim

0|2
    0|0
  • Şampiyonlar liginde 2. turu göremez ligde şansı olabilir ama kadrosu hala dar

0|0
    0|2
    • ligde şansı olabilir derken? Ligde bu kadro kesin şampiyon olacak. bu arada katılmıyorum
      forvet aboubakardan sonra Cenk ve ömer var, ben pek sanmıyorum sakatlancağını. kanat nasri ve quaresmadan başka kerim var o adam yasinden atııf dan bile daha yetenekli kaldıki olcay ve aras da var. ortasaha veli ve tolgay var. kaleciler yerinde. beckler tosic ve beck. defans merkez eksik o da yeni transfer gelecek. hala dar diyorsun.

• sanırım istatistikler gözünden değil, idrar çıkan yerden görüyorsunuz ha? lig tarihinde en çok 3. olan takım Galatasaray
      ekşi sözlükte bakabilirsin.

• Evet kör olmuşum bak hiç görememişim, ama yazık ki lig tarihinin en çok şampiyon olan takımını bilmiyorsun, öyleymiş gibi konuşuyorsun, idrar deliği değil, kuşun kakasını attığı delik kadar beynin olduğunu düşünmüyorum şu cümleden sonra. Sen ki ergen velet, senin beyninin alabileceği basma kalıp fikirler sınırlı olduğu için medeni bir şekilde gelen düzgün cevaplardan sonra bir insanı çileden çıkartmak adına abuk subuk yorum yazabiliyorsun ya, bende sana şunu söyliyim SİZDEN BİR CACIK OLMAZ :) siz ŞL'nin gelmiş geçmiş en güzel fark yiyen takımı olarak yolunuza kaldıgınız yerden devam ettiğinizde biz size yine bir yerlerimizle güleriz

• avrupada bu kadroyla bir şey beklemeyin. türkiye liginde şampiyon olur bu kadro orası ayrı tabi...

0|0
    0|1
    • aslında avrupa içinde yeterli kadromuz var hani galatasarayın tek drogba ve snejderle taşıdığı günleri düşün, ama işte onların tecrübe vardı avrupa deneyimi. lakin gruptan çıkamazsak bile vodafone arenadaki alınan puanlar umarım uefa avrupa için yeterli olacaktır.

• ben messi ile ronaldoyu bilirim sadece o kadar...

• kardeş onlar şampiyonlar liginde, ben sana avrupa ligi diyorum yav

• müdür bizim takım 3lü defans oynamıo

0|0
    0|1
    • 1 stoper eksik yazmış. Transfer ihtiyacı olduğu için de kasıtlı boş bırakmış.

• arada boşluk koysaydın bro. Ilk başda anlaşılmıor. Bu arada KAP gelmedi daha Nasri ve Aboubakarda kesin konuşma bence

• KAP gelmedi ama, hani hakan gündoğan biliyorsundur, A spor kesin olarak geldi dedi, son dakika geçti, bunun yanlışı olmaz, KAP sadece resmiyettir. kesin geldiler.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...