Türk futbolunda feto?

Malesef ülkemiz büyük bir tehlike atlattı hiç ummadığınız kişilerin fetocu olması şaşırtmıştır peki uzun yıllar tuttuğunuz takımın formasını giymiş hayranı olduğunuz futbolcuların fetocu olması hakkında ne düşünüyorsunuz resmen futboldan soğuttular inşallah diğer spor dallarında çıkmaz

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gs liler ne zaman üzülüp vicdan yaptı ki?
    Açık ofsayttan gol atınca mı?
    Haksız penaltı kazanınca mı?
    5-6 Dakika uzatmalarda maç kazanınca mı?
    Üzüldüklerini düşünmüyorum...

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Olayı sadece futbolcular olarak görmemek gerekir, yan hakeminden orta hakemine, mhk dan federasyonun yönetim kadrolarına ve alt kadrolarına, beraberinde hakem ve maç gözlemcilerine kadar uzanan bir boyutu var. Basketbolun içinde olmadıklarını ben bizzat biliyorum ama diger spor dallarından güreş ve halterde bolca varlar

0|1
    0|0
  • Geçmişteki birçok başarının altından gelen kokular insani futboldan uzaklaştırıyor , umarım adalet geçte olsa tecelli eder

0|1
    0|1
  • Futbolcuların bir görüşe mensup olması onları terörist ilan etmeniz için yeterli sebep değil, bu ülkede bu cemaate mensup olmuş ya da onlara himmet adı altında yardım etmiş, öğrenci bursu vermiş olmak da yeterli sebep değil, önemli olan 15 Temmuz'da ki darbe girişimde yer alıp almamış olmaları, bu kafayla bakarsanız devlet kendi eliyle büyüttüğü bu örgüte kendisi de mensup o zaman?

0|2
    0|0
  • galatyasarayı kırlettı feto

0|2
    0|0
  • inşallh fetö biter spora bile girmiş

0|1
    0|0
  • gs de birşeyler vardı zaten kesinlikle araştırılmalı

0|1
    0|2
  • Peki o futbolcuların ne yanlışını gördünüz? Senelerdir örnek insanlar değiller miydi? Ya Feto dediğiniz yapı tv lerde göründüğü gibi değilse? Ya hepsi yalansa?

0|1
    0|1
Yükleniyor...