Göğüslerimdeki sorunu nasıl çözerim?

Orta büyüklükte, fakat oldukça şuursuz göğüslere sahibim. Sertleştirmek için ne yapabilirim? Egzersiz ya da bitkisel bir şey önerecek olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba

Bence de iki adet dumbell almalısın. Sonra internetten göğüs sıkıştırma hareketleri bulman lazım. Sorunlu olan ust göğüs mü, alt mı? Yoksa bir sarkıklık mı söz konusu? Buna gore 4 er set halinde düzenli olarak spor yaparsan kısa sürede faydasını göreceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eczaanelerde satılan göğüs büyütücü dikleştirici ya da küçültücüler mevcut. bir doktora yada eczaneciye danışırsan sana yardımları dokunabilir.

1|0
    0|0
  • sporla beraber buz masajıda yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Küçük göğüslü kandınlardan hoşlanan erkeklerde mevcut olamaz mı ?

0|0
    0|0
    • İyi de sorun küçük olması değil, sert olmaması.

Kızlar Ne Diyor 5

• kesinlikle spor yapmalısın..ilaçlar veya başka katkı maddeleri hem maddi açıdan seni zorlar hem de dezavantajlarını bilemezsin. hormonal dengeni bile bozabilir. en iyisi beslenmene dikkat etmek ve 5 kg lık iki adet dumble alarak günlük egzersizlerle (hiç spor yapma olanağın yoksa) yavaş fakat kalıcı sonuçlar almaktır..

ben denemiştim ve o dönem cidden iyiydi. sonradan bıraktım..:P

1|3
    0|0
  • Sert bir yastık al ve kollarınla iki taraftan sıkıştır.Bu hareket dikleşmesini ve sertleşmesini sağlayacak.Bitkisel sadece göğüs kanseri için brokoliyi biliyorum.

1|0
    0|0
  • Spor yaparsan sadece göğüslerin değil her yerin sıkılaşır canım. Spordan başka bişey öneremiyorum. O eczanelerde ve satılan kremler merhemlerde bence yalan hiç kullanmadım ama bana gerçekçi gelmiyor.

0|0
    0|0
  • egzersiz yani düzenli spor diyorum sadece. herşeye deva valla vücudu skılastrir hem sağlık içinde iyi içi de dışıda oh mis gbi oluyor, bi taşla iki kuş :))

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldır bence düzenli olarak 2 kglık plastik dumbelllardan al, düzenli bir şekilde kaldır. Hem kol kasların güçlenir hem de göğüslerin sertleşir ve daha yuvarlak olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...