Aziz Yıldırım Neden Yalakalık Yapıyor?

Aziz Yıldırım 17-25 Aralıktan sonra herkes bu cemaatin gerçek yüzünü gördü o günden bu yana sadece Cumhurbaşkanımız bunlarla mucadele ediyor dedi

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Aziz Yıldırım bu kumpas davalarının baş organizatörlerinden biriydi, 'Ben Ergenekon Davasının savcısıyım' demişti !
    Aziz Yıldırım bunları çok iyi biliyor ama sanki rte nin bunlardan hiç haberi yokmuş gibi, "ben birtek ona güveniyorum" ayaklarına yatıp yalakalık yapıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=Epr3n9wSdbQ

2|4
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet çokca yalakalık yaptı rte ye, ama bir ara ağzından kaçırıp, fena vurdu rte yi "ben aptalmışım, ahmakmışım demek sorunları çözmez" dedi :D :D :D

Bu arada Atatürkçü olduğunu söylemesi çok ironikti, zira ethem sancak, cüppeli ahmet gibi adamlarla boy boy fotoğrafları olan, fetöcü savcı ve hakimlerle, fetöcü federasyon elemanlarıyla 3 temmuz dönemde can ciğer olan adam, şu an Atatürkçülükten bahsediyor :D

1|3
    0|2
    • 3ay

"3 temmuz öncesi dönemde" olacaktı o, yanlış olmuş

• 3ay

Aynen öyle Atatürk çu falan değil bu herif

Kızlar Ne Diyor 2

• Her zaman ki hali

0|3
    0|2
  • acun bir aziz iki şaşırmıyorum kendilerini sağlama alma çabaları bunlarinki.

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalakalik ne demek biliyo musun acaba

0|1
    0|0
  • Aziz başkan yıllardır mücadele ediyor. Erdoğan değil de başka biri mücadele etse fetöyle onun yanında olurdu başkanım.

0|0
    0|1
  • AKLINCA BEN ŞİKE YAPMADIK Kİ . DEMEYE ÇALIŞIYOR AMA YEMEZLER

0|0
    0|0
  • Bu yalakalik mi?

0|0
    0|0
  • futbolcu ayartan fiko başkanına bak sen göthoş

0|1
    0|1
Yükleniyor...